wtorek, 12 grudnia 2017

A Wy nas brońcie przed kłamstwem. (Tekst z dnia 22 maja 2017 roku.)

Ludzie szlak mnie trafi i diabli wezmą! I to jest chyba jedyny pewny skutek dobrej zmiany! Ja naprawdę nie mam już siły tego słuchać, czytać i oglądać.
Tak dla porządku, media prawicowe też podają informację o zwolnieniu policjanta, który użył paralizatora wobec podejrzanego.
A to jest dokładny cytat z mojego ulubionego szmatławca, Niezależna. Pl:
25-letni Igor S. został zatrzymany 15 maja 2016 r. na wrocławskim rynku. Był poszukiwany za oszustwa. Według funkcjonariuszy, mężczyzna był agresywny i dlatego musieli użyć paralizatora. Po przewiezieniu na komisariat mężczyzna stracił przytomność i pomimo reanimacji zmarł.
Więc ja się pytam ( i gówno mnie obchodzi, że się od więc zdania nie zaczyna)! Pytam się mediów, które ja uważam za względnie uczciwe i miarodajne: Dlaczego nikt nie dementuje tych bzdur? Dlaczego nikt nie pokazuje, jakimi kłamstwami karmi się Polaków? A może to ja jestem baranem, który o niczym nie wie? Może ten człowiek nie był niewinny, i kurwa zmarł, bo zemdlał na komisariacie. Może ten pierdolony film zmontowaliście, by dokopać władzy, której nie lubicie? Pisałam ostatnio, sugerując się zresztą opiniami innych, że ta dobra zmiana obudziła w nas potwory, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że jest w nas tyle złości, a nawet nienawiści. I przysięgam WAM, że dziś, lepiej będzie, jeśli mi żaden z tych prawicowych pismaków nie podejdzie pod rękę, bo za siebie nie ręczę.
Mam jednak takie wrażenie, że ta śmieć, która oczywiście była totalnie bezsensowna, może wielu ludziom uświadomić, otworzyć oczy. Szczególnie tym, którym się zdaje, że te zmiany w prawie, atak na niezależność sadów, mediów, Trybunał, że to zwykłego człowieka nie dotyczy. Dotyczy, bo za pół roku, kiedy już PIS dokona całkowitej dewastacji struktur państwa, nikt by w ogóle o sprawie nie wiedział, nikt by nie miał prawa nagrać filmu będącego dowodem w tej sprawie. Podejrzewam, że Igor S. by po prostu zaginął, a rodzina by nigdy ciała nie znalazła. Leżałby gdzieś zakopany w lesie lub zutylizowany w inny sposób. Tylko dlatego, że mamy jeszcze ten mały margines wolności, ta sprawa wyszła na jaw! I co najśmieszniejsze, ujawniły ją te „kłamliwe niemieckie czy amerykańskie, wrogie Polsce i Polakom media.”
Dziś w Telewizji totalna żenada. MSWiA podjęło natychmiastową decyzję o zwolnieniu ze służby winnego policjanta... Natychmiastową??????? Po roku zamiatania sprawy pod dywan?????? Po roku ukrywania dowodów, zastraszania świadków, matactwa!!!!! Teraz, kiedy gówno wypłynęło na powierzchnie...
I te znamienne słowa ministra Błaszczaka, który w bezczelny sposób powtarza ciągle to samo:
Bo my się tym różnimy od poprzedników, że działamy natychmiast...
Chyba sobie rzygnę ! To może mi ulży.
Patrzcie, zwolennicy PISu! Gdzie są wasi ostatni sprawiedliwi? Gdzie dzisiaj jest minister Błaszczak i Zero Ziobro? Wyjechali, zniknęli? Bo jakoś ich nie widać w mediach! Gówno jest tak śmierdzące, że brakło im koncepcji, jak odwrócić kota ogonem, jak zwalić wszystko na poprzedników?
Raz wreszcie, PISowskie barany wychylcie małe móżdżki z nory i zobaczcie prawdę. To za tym głosujecie! Za takim państwem, za państwem kłamstwa! Głosujecie za tym, by zwykły człowiek, nie posiadający układów partyjnych był bezbronny wobec państwa, które nie dość, że go zabije, to jeszcze zbezcześci jego pamięć nazywając poszukiwanym oszustem.
Popatrzcie, to był zwykły człowiek, który szedł ulicą. Czyjś brat, czyjś syn, czyjś narzeczony lub mąż. Wydał się policjantom do kogoś podobny??? Ja też podobno jestem podobna do Melanie Griffithale to nie znaczy, że sypiam z Banderasem ! Policjanci go wylegitymowali. Nie mieli żadnych dowodów na to, że ma fałszywe dokumenty, a mimo to potraktowali go jak śmiecia. Zresztą, jakie to ma znaczenie, kim był? Nawet, gdyby był przestępcą, to trzeba go było traktować po ludzku, bo przestępca to też człowiek ze są przyrodzoną godnością Przecież PISowscy idole tak pięknie mówią o równości wszystkich wobec prawa.
Drogie PISowskie gnomy, to nie jest jakaś aferka Amber Gold, żaden przekręt finansowy, żadna kolacyjka z ośmiorniczkami i winkiem, to nie jest złodziejska reprywatyzacja, ani nawet legalnie kupiony zegarek ministra Nowaka, który tak was piłuje po wątrobie! To jest morderstwo! Morderstwo poprzedzone torturami!
I wy, PISowskie szantrapy, matki Polski modlące, służebnice Chrystusa króla, to pośrednio trzymacie ten paralizator!!!! Tym razem to był Igor S, a jutro, jutro to może być wasz syn, wasz brat, wasz, mąż czy ojciec. Jutro, ktoś o waszym dziecku może powiedzieć:
Wyjebię na niego całą baterię paralizatora.
Módlcie się więc dalej do tego swojego ślepego boga, o pomyślność wybranej przez WAS władzy. Brońcie nadal swoich idoli. Cieszcie, że wstali z kolan. Oni, nie my, nie Naród. Naród jest dla nich tylko podnóżkiem, po którym się wspinają po władzę. Kiedy to zrozumiecie, będzie już za późno. I mogłabym powiedzieć, że dziś się z nas śmiejecie, że nas wyzywacie, że nas lekceważycie. Ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Niestety, mam wrażenie, że kiedy PIS pokaże swa prawdziwą mordę, to nikomu z nas już nie będzie do śmiechu.
A WY, opozycyjni politycy, wolne prywatne media: Brońcie nas wreszcie przed kłamstwem.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...