piątek, 8 grudnia 2017

Dokąd jedzie ten pociąg. (Tekst z dnia 10 marca 2016 roku.)

Gdybym miała pokrętny umysł na wzór umysłów polityków PIS, powiedziałabym, że Pan Błaszczak chciał zabić prezydenta Dudę. Jak to się stało, że mając wreszcie prawdziwego, prezydenta, niezłomnego Polaka i patriotę, zbawcę Narodu, Nie zrobiono w pierwszej kolejności dokładnego sprawdzenia samochodów, którymi się porusza i dokumentacji im przypisanej? Pa Błaszczak, okazał się niekompetentnym gadem. To jest niezwykłe, i niespotykane w jakimkolwiek państwie, by nie sprawdzić wszystkiego ZANIM się taki pojazd udostępni do użycia i zanim prezydent do niego wsiądzie. Tym bardziej, jeśli władzę przejmuje się od tak wrogiej partii, którą się już posądza o zabójstwo jednego najwspanialszego prezydenta. Przecież wroga partia mogła złośliwie poodkręcać koła, zniszczyć hamulce, uszkodzić poduszki powietrzne itd. Przecież pan miłościwie nam panujący, pełni swe rządy już od pół roku. A co by było, gdyby to nie byłą limuzyna, tylko samolot? Też poleciałby bez kontroli technicznej?
Błaszczak, ty niekompetentna glisto, nie widzisz, że się nie nadajesz do niczego? Jesteś dobry tylko w ubliżaniu innym, w zwalaniu winy na poprzedników. Nie jesteś nawet w stanie ruszyć kościstej dupy i sprawdzić człowieka, którego przyjmujesz do pracy. Nawet nie masz dość honoru, by samemu wyjść do dziennikarzy i powiedzieć: Przepraszam, jestem nowy, dopiero się uczę i popełniłem błąd. Ale ty przecież jesteś gwiazdą na czerwonym dywanie, którą trzeba tylko wielbić i nie musi się tłumaczyć. Mierda, szajs i nędza w twoim wykonaniu. Stanowisko otrzymane za ośmioletnie trzymanie paluszka w jaśnie oświeconej dupie prezesa. Gdyby utworzyli ministerstwo znieważania społeczeństwa, to tylko tam byś się nadawał. Zresztą nie tylko Ty. 
A nasz wspaniały zbawca Narodu, jak Neron, oprócz tego, że półbóg, to jeszcze poeta. Nigdy nie słyszałam, by publicznie prezydent wypowiadał się w sposób wulgarny. A tu proszę, kolejny prekursor: Ojczyznę dojną racz nam wrócić panie”. Sam to wymyśliłeś, czy inna łajza ci podsunęła. Pan Brudziński może, bo to na jego poziomie. Bo my, tak na manifestacjach nie śpiewamy. Taki byłeś święty, a tu takie porno społeczne we fałszywej gębie. Każdym słowem, jakim się odezwiecie, Ty i twój pierdolony dyktatorek, jest obraźliwe dla ludzi. Chcecie nas sprawdzać, kto nas werbuje do KOD i innych wspaniałych internetowych bojówek opozycyjnych. Proszę bardzo. Ale my nie potrzebujemy żadnego „guru”, by wiedzieć co mamy robić dla Ojczyzny. Tylko takimi miernotami, jak wy może jakiś prezesik pomiatać. My tu jesteśmy wspólnotą, która walczy, by was przegonić. 
I mam jeszcze krótkie słówko do Pani Kempy, która po raz dwieście pięćdziesiąty ósmy powtórzyła wczoraj w Faktach po Faktach, że to PO zniszczyła demokrację, a PIS wszystko chce naprawiać. Wiem, że cały świat, jest głupi, niekompetentny, niedouczony, zaślepiony i niedoinformowany. To tyko Pani ustanawia reguły demokratyczne i może pouczać demokracje o wielowiekowej tradycji. Pani mi przypomina pasażera, który wsiadł do niewłaściwego pociągu i nie zauważył, że wszyscy dawno już pojechali w inną stronę. Może czas oprzytomnieć i zobaczyć dokąd Pani wiezie własne dzieci.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...