niedziela, 10 grudnia 2017

Dwie minuty Błaszczaka. (Tekst z dnia 15 lipca 2016 roku. )

Błaszczak jednak jest kretynem. A myślałam, że tylko tak udaje, by się prezes nie czuł zagrożony. Ale nie, IQ poniżej 20 ! Tak się zamotał, że mało co zaprosiłby Żydów do Polski, byleby tylko sprzeciwić się islamowi. I strasznie się żalił, że Żydzi muszą wyjeżdżać z Francji i Belgii. A to się przyjaciele z ONRu ucieszą! Pan Błaszczak z wielką satysfakcją podkreślał, że on dba o bezpieczeństwo Polaków i u nas taka sytuacja, jak w Nicei, na pewno się nie zdarzy. Nie życzę mu, by los go nauczył pokory w tej kwestii. Bo zapłaciliby za to niewinni. Ale z takich zapewnień wnioskuję, że na ŚDM przyjadą tylko stuprocentowo biali goście i pan Błaszczak sprawdził od ilu pokoleń są Chrześcijanami. Rozumiem również, że nie będziemy wpuszczać do Polski żadnych podejrzanych, kolorowych turystów. W przeciwnym przypadku, debilu Błaszczak, nie jesteś w stanie zapewnić bezpieczeństwa. A nawet gdybyś Polskę zamknął na cztery spusty, to zawsze może się znaleźć szukający mocnych wrażeń wyznawca, który ani korzeni w kolorowych rasach nie ma, ani z północnej Afryki nie przyjechał.
O jakże ja się cieszę, że nie wyznaje pańskiego systemu wartości !!!
Szkoda tylko, że jest pan takim skurwysynem, że znając złoty środek na unikanie terroryzmu, nie chcesz się tą swoją wiedzą podzielić z Francją czy Belgią. Myślę, że gówno wiesz, liczysz po prostu na szczęście. Wykorzystujesz, po raz kolejny nieszczęście innych ludzi, by dowalić poprzedniemu rządowi i krajom o głęboko zakorzenionych ideach wolności, równości i demokracji. Jesteś zwykłą gnidą. Jeśli twój system wartości nie przewiduje, byś się w takiej sytuacji zachował jak cywilizowany człowiek, to po prostu zamknij ten ryj! Nie masz w ogóle o niczym pojęcia. Nie rozumiesz, co to znaczy Multi- kulti. Nawet ja z tobą, w tym samym kraju, to też byłoby multi-kulti, bo moja kultura znacznie się różni od twojej. To pojęcie nie mówi tylko o mieszaniu ras, bałwanie! Jeśli w jednym kraju będą obok siebie mieszkać Polacy, Szwedzi, Francuzi, Niemcy i Anglicy i wszyscy będą biali, to też można tego określenia użyć wobec nich. To dzięki tej idei, możemy jeść włoską pizzę, holenderskie sery, paellę, sushi, czy banalne hamburgery, bo żadna z tych potraw nie pochodzi z polskiej tradycji. Nawet głupi schabowy, to jest sznycel Wiedeński. Dzięki multi- kulti mamy papier do dupy, którego żaden Polak nie wymyślił, ba nawet żaden Chrześcijanin, mamy też nóż i widelec, bo odizolowani od swiata nadal bysmy żarli łapami. Ktoś wymyślił rower, ktoś inny żarówkę, a ktoś układ scalony. I jakoś cały świat z tych osiągnięć korzysta i robi to z potrzeby, a nie z powodu poprawności politycznej. Dzielimy się osiągnięciami medycyny, szczepionkami, leczymy w swych szpitalach obce dzieci, a nasze wysyłamy za granicę. Możemy słuchać skandynawskiego Rocka i Reggae.Więc doucz się tłuku, albo się nie odzywaj, bo może się okazać, że to co masz na sobie, czym jeździsz, co żarłeś na obiad, wszystko to mieści się w tym pojęciu multi-kulti i nie koniecznie oznacza pierdolenie się białych z czarnymi, bo tego boicie się najbardziej. Czy ty się w ogóle słyszysz, co ty mówisz? Skąd Ci się mogło to urodzić w tej chorej głowie, że marsze przeciw przemocy są krypto poparciem dla środowisk LGBT???? Jaką naukową droga doszedłeś do takich wniosków? Kolorowe kredki ci przeszkadzają? Jesteś daltonistą, nie widzisz, że natura też jest LGBT, bo stworzyła kwiatki kolorowe i stworzyła tęczę, której tak nienawidzisz? Ty, gnido, we francuskim rządzie, to nawet byś nie był lokajem, bo ludzie o takich poglądach, jak twoje, nie miałaby nic do roboty. Nie wiem, czy masz dzieci, ale może chociaż im byś okazał minimum współczucia. Ależ skąd, ty się przecież cieszysz, bo tego typu wydarzenia wykorzystujecie do straszenia obywateli, straszenia innymi ludźmi. I chyba najbardziej kuriozalne jest to, że wy popieracie to pierdolone państwo islamskie, robicie dokładnie to, czego terroryści sobie życzą. Zamykacie granice i pozwalacie umierać uciekającym przed wojną dzieciakom. Wy tfu, katolicy. Wasz bóg nie istnieje, na co wy jesteście najlepszym dowodem.
A Francja i tak się nie podda. Zawsze będzie trójkolorowa. Zawsze będzie ostoją tolerancji i demokracji, równości i braterstwa ludzi niezależnie od koloru skóry. Niech żyje Francja niepokonana i za każdym razem silniejsza. Wy tego nie zrozumiecie, małomiasteczkowe kołtuny. Rzygam już ta waszą chrześcijańska nienawiścią. I coraz częściej rozumiem, dlaczego zachodnie kraje po II wojnie, bez żalu sprzedały Polskę Stalinowi. Bo tacy, którzy was popierają, nie pasują do wspaniałej kultury europejskiej. Nie dorośliście do tego gnojki, nawet nie dorośliście do Putina. On w takich sytuacjach potrafi się zachować. A naszą twarzą w takich momentach jest Błaszczak! Ja pierdolę! 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Telefon do przyjaciela. ( Tekst z dnia 29 maja 2020 roku)

Życie w dzisiejszych czasach, uważanych przez wielu za ciekawe, ma swoje plusy i minusy. Na pewno wiele nas uczy dostarczając nam wied...