sobota, 9 grudnia 2017

Dziękujemy za przebudzenie. (Tekst z dnia 14 maja 2016 roku. )

Zaczynam powoli dostrzegać, że prezes Kaczyński jest dla Polski prawdziwym wybawieniem. Popatrzmy choćby na cudowną przemianę niektórych polityków. Od kilku dni słyszę, na przykład, wypowiedzi byłej Pani Premier Kopacz. I własnym oczom nie wierzę. To nie ta sama kobieta, która w kampanii wyborczej nadstawiała drugi policzek! To po prostu żyleta, która potrafi przeciwnikowi dowalić. Zarówno w sejmie po audycie, jak i na Kongresie Kobiet, miała bardzo dobre wystąpienia, pełne emocji i żarliwości. To samo dotyczy wielu innych polityków. Pan Kosiniak Kamysz się do nich zalicza. Pamiętacie tego przerażonego, młodego człowieka u boku Donalda Tuska? A teraz co? To nie ten sam facet. I bardzo dobrze, nie można ciągle posypywać różami tego gówna, które na nas wylewają. Wielu z nas siedziałoby nadal wygodnie w fotelach i wierzyło, że jakoś to będzie, gdyby nie prezes Kaczyński i jego banda. Wypada się tylko ukłonić, bo wydawało się, że nic, prócz wojny nie jest nas w stanie pobudzić do działania. Dziękujemy więc panie prezesie! Jeszcze trochę się ogarniemy i podziękujemy osobiście. I żadna ochrona panu nie pomoże.
To, że Pani Kempa nie szanuje święta wolności i każe ludziom przyjść do pracy czwartego czerwca, to nie jest dla mnie specjalnie zaskoczeniem. To głupie babsko, które nienawidzi tego, że się krew nie polała, że się ludzie dogadali przy wspólnym stole i oszczędzili bratnią krew. Dla niej tylko takie się święta liczą, kiedy ulica krwią spływa, a brat brata zabija. A gdzie by dziś była pani Kempa, gdyby nie czwarty czerwca? Gdybym powiedziała: głupia suka, to bym obraziła wszystkie psie matki na świecie. Ale się nie przejmujcie. Na manifestacji 4 czerwca, za takie podłe posunięcie czarownicy Kempy, pójdzie dwa razy więcej ludzi i każdy chętnie stanie tam za każdego urzędnika, którego zmusiła, by w tym dniu pracował. I po co takie podłe babsko pojechało do Papieża? By sobie selfie zrobić? Po co ta hipokryzja? Na plecach pokutna kiecka, a pod nią zwyczajna polityczna kurwa!
Niektórzy ostrzegają, by nie lekceważyć inteligencji Kaczyńskiego. Ale co można o nim sądzić, jeśli na spotkania w Tv wysyła się ubolewającą po śmierci znienawidzonego mężu, wdowę Gosiewską, która jest zwykłą cmentarną hieną żerującą na nazwisku nieżyjącego człowieka.
Skoro wybiera do wystąpień publicznych taką meduzę, to chyba jest niezbyt zorientowany w rzeczywistości. Przecież ta kobieta nawet się porządnie wysłowić po polsku nie potrafi. I nie chce tutaj nikogo posądzać, ale sprawia wrażenie, jakby właśnie odstawiła flachę i zapisała się do zacnego klubu AA. Cóż możemy z jej ust usłyszeć? Oczywiście, że żadne obniżenie rankingu Polsce, nie ma znaczenia dla życie przeciętnego obywatela. No, na Twoje życie nie ma wpływu, ty sobie zawsze poradzisz. Wystarczy, że się będziesz kiecy prezesa mocno trzymać. A Polacy dziś nic nie odczują. Ale kiedy będą chcieli wymienić z jakiegoś powodu złotówki na euro, to od razu w kieszeni poczują ubytek. A do tego jeszcze będą droższe kredyty i droższe zagraniczne towary w sklepach. Wiem, dobre to, co polskie, ale czasem warto też kupić coś, czego używają inni, choćby dla porównania. Ale PIS ma przecież najlepsze gospodynie domowe, jak pani Gosiewska. One, jak potrzebują, to się dla nich nawet stację pociągów przed chałupą wybuduje. Żaden ranking ich życiu nie zagraża.
PIS- patria bałwanów, ekspertów od wszystkiego i niczego, partia przytłuczonych ministrów i nawiedzonych rzeczników prasowych, a nad tym wszystkim czuwa prezes psychopata. Na nizinach pasą się wierne owieczki, głuche i ślepe i bezwolnie powtarzające, co pan prezes kazał. Nawet nie jestem pewna, czy chciałbym im otworzyć oczy i czy jest to możliwe. Gratuluję też Agacie Dudzie, że olała Kongres Kobiet. Wybrała towarzystwo tych, które w tradycyjnym poniżaniu roli kobiety w społeczeństwie czują się szczęśliwe. Natomiast wielkie brawa dla ministra do spraw równego traktowania. Nie wiem, czy ma pan takie jaja, czy jest pan taki głupi, że poszedł pan na Kongres Feministek i twierdził, że kobiety w Polsce są wspaniale traktowane. Może one nie chcą być traktowane tak szczególnie, tylko sprawiedliwie, tak jak na to zasługują.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Za darmo... ( Tekst z dnia 2 czerwca 2020 roku)

Trwa właśnie komisja sejmowa obradująca nad wnioskiem o dymisję ministra Szumowskiego. Człowiek normalnie chciałby posłuchać, jakie kto m...