wtorek, 12 grudnia 2017

Jestem Lechem Wałęsą !!! (Tekst z dnia 8 lipca 2017 roku. )

Dziś drodzy Państwo krótko, bo to post okolicznościowy i nieplanowany.
 Dedykuje go Lechowi Wałęsie, życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki Panie Prezydencie! 
Lech Wałęsa w szpitalu...Szczujnia PISowska się cieszy!
Szczujnia zaszczuła już Barbarę Blidę ( o ile nie zamordowała), zaszczuła Andrzeja Leppera ( o ile nie zamordowała).
Każdego dnia atakuje tysiące ludzi, personalnie ( Tomasz Lis, Donald Tuska, Ewa Kopacz, Radek Sikorski), albo ogólnie, czyli nas wszystkich nie wymienionych z imienia i nazwiska.
Ale się głupie podłe gnidy przejedziecie. Nie każdy się boi waszego szczucia! Wszyscy nie popełnimy samobójstwa z żalu, że nas nie kochacie, nawet, gdybyście bardzo, bardzo chcieli nam w tym pomóc. Jesteście podłą bandą głupich małych ludzi, którzy szczują na człowieka, dzięki któremu wolno wam dzisiaj pluć, buczeć i gwizdać, na człowieka, któremu zawdzięczacie wolność. Nie potraficie tej wolności docenić, ani wykorzystać, choćby po to, by zacząć myśleć samodzielnie. Pozwalacie, by wami manipulowano, by was zwieziono jak bydło i kazano ryczeć, jak krowom. Szczujnia i mordercy!!!, to powinniśmy krzyczeć na protestach!
Nie cieszcie się gnidy, że Lech Wałęsa nie stawi się w poniedziałek na proteście. Nawet, gdyby leżał naprawdę obłożnie chory, to każdy z nas, 10 lipca będzie Lechem Wałęsą! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pasterz. ( Tekst z dnia 18 lutego 2020 roku)

Napisałam ostatnio, że nic mnie już nie zdziwi. Kłamałam! To było tylko pobożne życzenie, które nigdy się nie spełni. Bo jeśli by m...