piątek, 8 grudnia 2017

Kaczeńce. (Wpis z dnia 30 marca 2016 roku.)

Cóż za ciekawy dzień. A wydawałoby się, że już poranne wystąpienie „pacjenta” Macierewicza zepsuje powietrze w Polsce na cały dzień. A tu się okazuje, że to nie koniec tragicznych dla Polski wiadomości. Okazuje się, że sąd umorzył postępowanie w stosunku do mordercy Mariusza Kamińskiego. Drodzy Polacy, nie łudźcie się! Wszyscy uczciwi prokuratorzy i sędziowie odeszli na emeryturę widząc, na co się zanosi. Zostały już tylko tchórzliwe mendy, które będą dla własnej wygody popierać Ziobrę z całą organizacja przestępczą przez niego kierowaną. Jest mi Was żal, Polacy, bo nie tylko utraciliście bezstronne sądy, ale w razie nieuczciwych wyroków, nawet Trybunał Konstytucyjny Wam nie pomoże, bo władza udaje, że ta instytucja nie istnieje. Paradoksalnie, prezes zapowiada, że wyroki TK nie będą obowiązujące ale mimo to zgłasza kandydata na członka tego sądu- widmo. Patrząc w perspektywie na ustawy, które planuje wprowadzić PIS, a przede wszystkim tę dotyczącą własności gruntów, to możemy się spodziewać, że odwrócona zostanie reforma rolna, czyli osoby, które po wojnie stały się właścicielami działek rolnych, będą w ten lub inny sposób z tej ziemi rugowani. I jeśli PIS to postanowił, to dotąd będzie w prawie mieszał, aż to osiągnie. A sądy są na ich pasku, co właśnie nam dziś pokazano. Nie zdziwię się, jeśli ziemie odebrane rolnikom wrócą w objęcia kościoła katolickiego.
Ale to jeszcze nie koniec średniowiecznych wiadomości. Otóż klechy naciskają, by zaostrzyć ustawę antyaborcyjną. I tym sposobem PIS doprowadzi do wzrostu demograficznego, bo nie sądzę, by pozwolono używać skutecznych środków antykoncepcyjnych. Mogłabym żartować, że prezerwatywy będą sprzedawane na receptę, a za okazaniem dowodu osobistego to już na pewno i że drukarnie powinny już zacząć projektować kalendarzyki płodności, ale to nie jest śmieszne. Nie chcę już wyobrażać sobie, ile będzie biednych, niechcianych dzieci, porzucanych, bitych, a nawet mordowanych. Normalny cywilizowany kraj powinien środki antykoncepcyjne rozdawać ZA DARMO. Ale Polskę o normalność posądzać coraz trudniej. Nie zdziwię się w najbliższym czasie ataków na muzykę czy modę, która się klechom nie spodoba. Przez całe moje życie nie spodziewałam się, że przyjdzie taki moment, że bycie Polakiem stanie się tak bolesne. Człowiek chciałby wspominać zapach bzów, kaczeńce, budzącą się przyrodę do życia, konwalie, czy zapach grzybów jesienią. A tu budzisz się rano i zamiast kaczeńców KACZKA i zamiast zapachu wiosny, rozlewające się gówno. Nie mieszkam w Polsce, nic w moim życiu nie zależy od Sytuacji w Polsce. Nigdy nie należałam do żadnej partii, więc nikt mnie od koryta nie oderwał. I mogłabym tę Polskę wyrzucić z serca. Ale wszyscy wiecie, że to nie jest proste. Tylko tyle, że nie wiem już, jak mam walczyć, co mam mówić, bo ocean zła ciągle rośnie. I mam wrażenie, że wszyscy śpią i tylko ja to widzę i wołam o pomoc, ale nikt nie słyszy. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Smutne miasteczko, które nigdy sobie nie pojedzie. ( Tekst z dnia 4 sierpnia 2020 roku.)

Wybaczcie, ale jestem na etapie braku wiary, że …” To tylko smutne miasteczko, ono sobie kiedyś pojedzie...” Zrobiliśmy już wszystko co mo...