niedziela, 10 grudnia 2017

Lekarz potrzebny od zaraz. (Tekst z dnia 21 października 2016 roku. )

Droga telewizjo wszelkich kanałów, dwa dni z rzędu minister Macierewicz jako główny bohater waszych przekazów, to za dużo dla umysłu przeciętnego Polaka.
Powiedziałabym debil, ale nie chcę obrażać ludzi cierpiących na debilizm. Ja postuluję, by zebrać podpisy pod wnioskiem, by wszystkich członków podkomisji Macierewicza zbadał psychiatra. Bo w jednej sali, przy jednym stole może się trafić jeden ( Macierewicz) człowiek z niedowładem mózgu, ale cała ta reszta siedząca z nim w jednej bandzie???? Zdaję sobie sprawę, że ci pseudo eksperci biorą całkiem słuszną gotówkę za przytakiwanie temu psychopacie, ale nie wiem ile by mi musiano zapłacić, bym swoją twarzą firmowała te bzdury. Ja swoją twarz cenię i szanuję.
Jak można po raz kolejny powtarzać te same bzdety, na temat szczątków znajdujących się przed brzozą i rzekomego dostosowywania ustaleń polskiej komisji z komisja rosyjską. Przecież było to już wyjaśniane 100 razy. Cała to macierewiczowska banda po prostu z góry zakłada, że wszyscy chcieli źle i wszyscy są mordercami. A domniemanych przyczyn katastrofy jest tak wiele, bo liczą, że którąś w końcu uda się przynajmniej w części udowodnić. Tu nie ma rzetelnego badania. Macierewicz z góry wie, kto zawinił i kogo będzie trzeba pociągnąć do odpowiedzialności. A póki co, póki jeszcze nie ma władzy by dowody spreparować, to trzeba ten głupi elektorat trzymać w stanie permanentnej głupoty. Już o tym kiedyś pisałam: Bardzo się dziwię rodzinom ofiar, które stawiają zarzuty, że nie zbyt dokładnie pozbierano szczątki i że nie wiedzą, kogo pochowały. Czasami po katastrofie lotniczej grzebie się puste trumny, bo po prostu nie ma możliwości odnaleźć i zidentyfikować poszczególnych ofiar. Nie ma to znaczenia, kto w tej trumnie jest, bo tam już nie ma człowieka, są doczesne szczątki, którym trzeba oddać szacunek. To takie puste gadanie osób, które nie maja pojęcia, jak po takim wypadku mogli wyglądać ich bliscy. Jedna trudna była lżejsza a druga cięższa, a w każdej z nich było tyle, ile się akurat dało zidentyfikować. Czasem to mogło być tylko pół człowieka. Dla mnie, osoby niewierzącej jest to jakiś matrix. Zdarzył się wypadek, zginęli ludzie i trzeba o nich pamiętać. A w trumnach są tylko elementy tablicy Mendelejewa, które zgodnie z naturą wracają do ziemi.
Ja już wyłączyłam telewizor. Nie mogę tych bałwanów słuchać. Myślę, że my, jako Naród Polski, powinniśmy utworzyć fundacje i zebrać pieniądze. A potem, jako Naród powołać międzynarodową komisje do badań złożoną z zupełnie neutralnych naukowców, którzy by bezstronnie zbadali tę sprawę. Ja wiem, że to może poddać w wątpliwość efekty pracy komisji Millera, ale w przeciwnym wypadku, będziemy jeszcze przez trzy pokolenia wysłuchiwać tych głupot. Proszę WAS Polacy zamknijcie tego czuba w jakimś dobrze strzeżonym zakładzie dla obłąkanych, bo w przeciwnym wypadku on nas zamorduje wstydem! Dziwię się tylko, tym obrażanym przez Macierewicza członkom komisji Millera i Ewie Kopacz, czy premierowi Tuskowi. Każda taka oszczercza mowa w stosunku do nich powinna mieć finał w sądzie. On po prostu powinien z sądu nie wychodzić.
A tu jeszcze słyszę, że Macierewicz ma zostać patriotą roku. To już sobie, kurwa, człowiek nawet nie może w zaciszu domowym pobyć patriotą, bo jeszcze go ktoś z ta mendą pomyli. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...