sobota, 9 grudnia 2017

Matuszka Rosja czeka. (Tekst z dnia 13 kwietnia 2016 roku. )

To się sprawa już wyjaśniła. Napisałam dziś rano post, że jestem atakowana przez innych za jakieś wypowiedzi, które nigdy nie padły. Już wiem z jakiego źródła są te pomówienia i jakoś nie jestem zdziwiona, bo to nie jest pierwszy atak ze strony tej osoby. . Sprawę uważam za zamkniętą. Nie wrzucałam tego mojego postu na bloga, bo tu raczej się trzymam tematów społeczno- politycznych. Aby całkowicie zakończyć temat, powiem tylko wyjątkowo coś do wszystkich pań, kobiet i dziewczyn.
Dziewczyny, ciągle jeszcze mentalnie mamy gorsza pozycję społeczną. Niby mamy równe prawa, ale ciągle mniej zarabiamy, a większość obowiązków domowych spada na nasze ramiona. Tego się nie da odwrócić z dnia na dzień. I, ponieważ walczymy ze stereotypami i złymi tradycjami wpajanymi przez lata, nie ma innego sposobu,by to zmienić, jak tylko edukacja. Już kiedyś to robiłam, ale powtórzę. Wszystkie dziewczyny, które macie synów. Uczcie ich, że kobieta to też człowiek i że trzeba ja traktować jak pełnowartościowego partnera w każdej dziedzinie. A my, które wychowujemy córki, też mamy na tym polu wiele do zrobienia. Uczmy je, że maja prawo o sobie decydować, że nie muszą usługiwać, że nie muszą udawać głupszych, by się facetowi podobać. Statystycznie kobiety maja wyższy iloraz inteligencji od facetów. I co najważniejsze, a moje doświadczenia ostatnich dwóch dni pokazują to wyraźnie, nie dajmy się nastawiać jedne na drugie. Nie pozwólmy tego robić ani facetom, którzy nas maja za kretynki, którymi można manipulować ( żeby nie było nie mówię tu o wszystkich Panach), ani przez inne kobiety. Jeśli chcemy, by za 5 pokoleń wreszcie nasze prawa były realnie równe, to musimy trzymać się razem. Nie wywołujmy kolejnej, niepotrzebnej wojny polsko -polskiej. Mężczyzna też człowiek. Jak się chce, można się z nim dogadać. To tyle w drodze komentarza do głupich i niepotrzebnych wydarzeń, o których właśnie w tej chwili zapominam i nie będę do nich wracać.
Co do polityki. Stanowczo zbyt wielkie nasycenie Błaszczakiem w mediach od rana. Zdaje się, że wreszcie mamy nowego komendanta policji. Prześwietlali go 2 miesiące, to go chyba prześwietlili do samej wątroby i do czasów Cesarstwa Rzymskiego mu rodzinkę sprawdzili. Ja do człowieka nic nie mam. Jeśli nie pozwoli sobą manipulować, to może będzie normalnie. Trzeba dać człowiekowi szansę. Chociaż w obecnej sytuacji to raczej szansa stracona. Ale dawałam szanse takiej gnidzie, jak prezydent Duda, to i temu obywatelowi się należy. Oczywiście Duda wygasił moje nadzieje w 3 sekundy. Ale ja mam czyste sumienie. Przez jedno mgnienie lata wierzyłam, że mamy prezydenta. Jestem naiwna? Trudno.
Ale przewagę w dzisiejszym dniu zajmuje Rezolucja W sprawie Polski w Parlamencie Europejskim. Oczywiście rezolucja została przyjęta. Ale to było dość oczywiste. Teraz ważne są komentarze. Ja może jestem złośliwa suka, ale mina posła Czarneckiego i Legutko po prostu bezcenna! Mistrzostwo świata. Warto było czekać te miesiące, by te krzywe gęby zobaczyć w popłochu.
Tak, tak tak, oczywiście” rezolucja szkodliwa i nieuczciwa i nierzetelna”. Tak tak. Cały świat się myli, tylko wy, pisowskie poczwary wszystko wiecie najlepiej. I ten argument, że terroryzm się szerzy, a Europa się głupotami w Polsce zajmuje. Jakie też pokrętne gnoje. Czy to, że gdzieś jest wojna, to należy nie reagować na to, że sąsiad leje dziecko?, albo złodzieje się włamali do sklepu. Zło, jest złem. Nie będzie mniej złe, bo gdzieś jest wojna. Ta sytuacja daje dużo nadziei. Liczę na to, że na tej rezolucji się nie skończy i jakieś formy nacisku zostaną zastosowane. Oczywiście, póki co, nie życzę, by nam odcięli kasę, bo to się na zwykłych ludziach odbije. Dla dyktatorka i świty królewskiej starczy zawsze. Rany, te kurwy, twierdzą, że rezolucja jest przeciwko POLSCE. To manipulujące, wredne świnie. Ta rezolucja jest o Polsce i dla Polski, a przeciw głupim, wrogim rządom. Teraz czekam na to, co Właszcz powie i z chęcią jego, jeszcze głupszą minę, niż zawsze, zobaczę.
Dla mnie jak by nie było, jest to jakiś rodzaj prywatnego zwycięstwa. Bo kiedy rok temu, przedstawiałam przypuszczalną wizję rządów PISu, to nikt mi nie wierzył i wszyscy uważali, że przesadzam. Nie jest moją intencją cieszyć się, że jest źle i że miałam racje, ale liczę na punkt zwrotny.
A teraz wybaczcie, będę z nieukrywaną satysfakcja złośliwa.
No cóż, kochani nasi politycy prawej strony. Wydawało się Wam, że jak was Polacy wybiorą, to wam dadzą mandat do tego, byście ich oszukiwali i pod płaszczem patriotyzmu rujnowali Polskę. W dzisiejszych czasach, wizerunek kraju ma wpływ na wiele dziedzin życia. Im szybciej to zrozumiecie, że czas się zbierać i wyjechać na bezludna wyspę, tym lepiej. Nie czekajcie, aż doprowadzicie w kraju do biedy i wojny. Bo wtedy będzie musieli w samych gaciach uciekać, tak was ludzie pogonią. Już się zabawiliście, już pokazaliście, na co was stać. Rządzić nie potraficie, prawa przestrzegać, nie potraficie. Czas już się przyznać do porażki i zwijać manele. Bo jeśli to jeszcze dłużej potrwa, to zwykli ludzie za ten cyrk zapłacą. A nie są niczego winni. Przynajmniej te 65 % Polaków, którzy na te pokraki społeczne nie głosowało. Wiem, wiem, 50% popełniła grzech zaniechania. Ale proszę Was! Chyba już dostali nauczkę i dosyć. Teraz trzeba szybciutko wszystko odkręcić, bo szkoda życia.
I tu nie ma nad czym płakać. To przecież prezydent Kaczyński podpisywał wszelkie umowy międzynarodowe z Unia Europejską. Teraz nie ma odwrotu. Trzeba umów dotrzymywać. Skoro staliśmy się częścią Unii, to nasze sprawy są sprawami Unii. Szczególnie te, które dotyczą demokracji i przestrzegania prawa. A jeśli się nie podoba, to czas przestać udawać i Polskę z Unii wyprowadzi. Oddać wszystkie pieniążki i wrócić na łono matki Rosji. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ewangelia. ( Tekst z dnia 30 maja 2020 roku)

Po prostu padłam! Min. Dworczyk rozpowszechnia w telewizji plakat piętnujący Min. Szumowskiego za koronaprzekręty i rodzinne złodziejst...