piątek, 8 grudnia 2017

Nie gniewaj się Waldek, ten tramwaj jest naprawdę twój a reszta moja...(Akcja w ramach inicjatywy obywatelskiej " Kartka świąteczna dla prezydenta " Tekst z 9 grudnia 2015 roku.)

Otwieram akcję "kartka dla Waldka" Ja swoją wysyłam jutro. Oto treść życzeń:
Panie Prezydencie. 
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałabym złożyć Panu szczególne życzenia. Oprócz zdrowia, którego życzę wszystkim i ogólnie pojętego szczęścia, życzę Panu, by przy wigilijnym stole znalazł Pan odrobinę refleksji nad własnym postępowaniem. Życzę, by ten wieczór dał Panu siłę do zerwania partyjnych więzów i by fotel, na którym Pan siedzi i który jest własnością wszystkich Polaków zbytnio Pana nie uwierał. I proszę nie zapomnieć, przy bogato zastawionym stole o dodatkowym nakryciu dla bezdomnej demokracji, która wyrzucił Pan na bruk. A w Nowym Roku niech znajdzie Pan w sobie tyle odwagi i poczucia własnej wartości, by zasłużyć na miano Prezydenta tego wspaniałego Narodu, którego prawa Pan gwałci, którego Pan nie szanuje i ze zdaniem którego się Pan nie liczy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nic mi się nie zgadza. ( Tekst z dnia 1 kwietnia 2020 roku)

Nie jestem specjalnie silna z matematyki. Po wielu latach nauki szkolnej i cudem zdanej maturze z tego przedmiotu, w mojej głowie pozost...