wtorek, 12 grudnia 2017

Odpowiadam Krystynie P....(Tekst z dnia 18 czerwca 2017 roku. )

Odpowiem Krystynie P., na kuriozalny wpis na jej profilu:
Po pierwsze, głupia pizdo, to na pewno nie jest twoja Europa. Nie przyznawaj się do kontynentu, którego flagę nazywasz szmatą.
A więc się łaskawie odpierdol!!!!!...od nas ( i tu cytat z ciebie, zdziro)
Odpierdol się od nas, czyli... bezczelnych zdrajców, niemieckich szmat, V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez Ojczyzn, matek i ojców wyznawców kulturowej płci, erotomanów, seksualnych patologii i politycznej poprawności, zabójców dzieci i rodziców zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy, politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz, satanistów, bogobójców i ćpunów, genderowego terroru, politycznych bejsbolistów, kłamców, polityków bez właściwości i zdolności honorowej...
Czy został jeszcze ktoś, głupia krowo, kogo udało ci się nie obrazić?
Czy w ogóle rozumiesz choćby połowę obraźliwych słów, których użyłaś? Nazywasz ludzi, wszystkich, jak leci, miłośnikami kóz, ale to na polskich tradycyjnych weselach zespoły wyśpiewują, że każdy rolnik postępowy, sam zapładnia własne krowy...
Ja się bardzo w tej chwili wstydzę, za polityków twej partii, ale gdybym mogła, ciebie pierwszą pozbawiłabym obywatelstwa, bo za ciebie wstydzę się szczególnie. Wstydzę się za ciebie z bardzo wielu powodów. Wstydzę się, że jesteś kobietą, bo twoja postawa uwłacza naszej płci. Wstydzę się, że mówisz moim, pięknym, ojczystym językiem i używasz go wyłącznie do opróżniania swej głowy z odpadów fizjologicznych, zwanych powszechnie gównem.
Możesz mi oczywiście zarzucić mowę nienawiści, ale ja cię nie szanuje, brzydzę się tobą, ale nienawiść, jako taka, jest mi obca. Nawet na tyle nie zasługujesz. 
Wstydzę się, że zajmujesz szacowne miejsce w świątyni demokracji, czyli w Sejmie i decydujesz o losach porządnych obywateli, do których ty się niestety nie zaliczasz. Twoja niedouczona gęba przynosi wstyd wszystkim wykształconym ludziom, twoim profesorom i wszystkim twoim studentom. Znam wiele politycznych gnid z całego świata, ale ty jesteś w tym gronie wszą królową. Piszesz te swoje wulgarne posty pełne nienawiści, nikt nie wie po co. Może jeszcze jesteś dziewica i mózg ci się zlasował z braku zaspokojenia seksualnego. Może wszystko to, co powinno zostać wykorzystane przez dupę, zgromadziło ci się w głowie. Może nie dałaś nigdy upustu uczuciom macierzyńskim, głupia stara, wulgarna babo. Może nikt cie nie lubi, nikt nie potrzebuje, nikt nie przytula i nikt za tobą nie tęskni. Ale sobie nie pomyśl, że się nad tobą lituje. Należysz do takich pasożytów, których większość ludzi nawet dwumetrowym kijem by nie chciała dotknąć. I,nawet jeśli twoje zachowanie jest wynikiem frustracji seksualnej i samotności, to sama sobie jesteś winna.
Czasem oglądam filmy z gatunku fantazy i oczywiście nie wierzę w jakieś potwory i spółkę, ale kiedy na ciebie patrzę, to mi się wydaje, że pochodzisz od jakiegoś innego gatunku. Nie mogę uwierzyć, że jesteś człowiekiem.
Dobrze, że nie jesteś ministrem, bo te twoje wypociny, pozostają w gronie twoich politycznych pokręconych przyjaciół i nie wylewają się z impetem do światowej prasy, bo gdyby to przeczytali ludzie na świecie, to nam Polakom pluli by w twarz na ulicy za twoje słowa.
Odpierdol się od Europy, która też nie mało przeszła. I po wielu wyniszczających wojnach, nawet, jak to mówisz, niemieckie szmaty zrozumiały, że lepsze jest pokojowe współistnienie, niż wieczne konflikty. Dzięki tym obrażanym przez ciebie ludziom, mamy już prawie 100 letni okres bez wojny. Nasze dzieci mogą spokojnie chodzić do szkoły, nie muszą pracować na chleb. Mogą spokojnie się bawić, nie odczuwając głodu i zagrożenia. Zmniejszyliśmy do minimum ilość analfabetów, kalek wojennych i sierot.
A katolicka Polska, jak piszesz, trwa i broni się nadal. Tylko kurwa przed czym, przed wolnością, tolerancją i postępem?
Tacy ludzie jak ty, niszczą nasze człowieczeństwo, łamią nasze humanitarne zasady i sprawiają, iż żałujemy, że ktoś taki jak ty w ogóle się urodził. Bo jaką ty rolę spełniasz w społeczeństwie, poza rolą pasożyta? Nie jesteś ani żoną, ani matką, ani partnerką, a twoje życie zawodowe oparte jest na sianiu nienawiści. Prowadzisz swoje głupie, bezwartościowe życie i masz się za królową świata. I jeszcze śmiesz się nazywać Polką, co chyba najbardziej mnie boli.
Zazwyczaj nie odnoszę się do twoich postów, bo rozmowa z tobą to rozmowa z pustakiem! Ale czasami po prostu przesadzasz. Mam takie wrażenie, że twoja osobowość cierpi na taki wyrafinowany rodzaj psychopatii, że tak jak piroman osiąga satysfakcje seksualną, kiedy widzi ogień, tak jak seryjny morderca podnieca się zadając okrutną śmierć, tak ty zaspokajasz się opluwaniem ludzi. I nie obchodziłoby mnie to zupełnie, gdyby nie świadomość, że następny Hitler, który się narodzi i będzie miał szansę rozwoju swojego chorego umysłu, będzie niestety Polakiem, bo twoja partia, twoje środowisko jest doskonałą glebą, na którą takie mordercze ziarno może upaść i wyrosnąć.
Mogę tylko chować w sercu nadzieję, że te wasze obrzydliwe rządy skończą się zanim to się stanie, a my odizolujemy was od społeczeństwa na zawsze. Będziecie antybohaterami, pokazywanymi dzieciom na wzór, jak nie należy postępować. Pod warunkiem, że uda się nam was unieszkodliwić, zanim rozlejecie krew niewinnych. 
  PS. Miałabym ochotę, jako ilustracje do tego listu wstawić ofajdany kibel, bo tylko z tym mi się kojarzy adresatka...


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Za darmo... ( Tekst z dnia 2 czerwca 2020 roku)

Trwa właśnie komisja sejmowa obradująca nad wnioskiem o dymisję ministra Szumowskiego. Człowiek normalnie chciałby posłuchać, jakie kto m...