sobota, 9 grudnia 2017

Parada oszustów. (Tekst z dnia 9 maja 2016 roku. )

Cześć, to ja Goplana. Rzadko piszę dwa listy dziennie, ale sprawy bieżące nie pozwalają odpocząć. Piszę więc milutki list dla zwolenników PISu. Pamiętacie kampanie wyborczą? Te wszystkie dowody na zdradę Tuska, na złodziejstwo jego rządu, te kompromitujące zdjęcia? Jak wam się podoba robaczki, że partia, którą wybraliście, będzie popierała złodzieja, mordercę Lecha Kaczyńskiego, oszusta i i przyjaciela Putina na druga kadencję jako przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, tylko dlatego, że jest Polakiem. Przecież jeszcze wczoraj, wasze ukochane media, Niezależna, Fronda, i inne, wszystkim wam udowadniało, że jest Żydem, komuchem, potomkiem żołnierza z wermachtu, zdrajcą zasługującym na trybunał stanu i kare śmierci. Jak to możliwe, że nagle dzisiaj jest na powrót obywatelem Polski zasługującym na poparcie?
Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, mogę się tylko po raz kolejny z was pośmiać baranki, nabijane każdego dnia w butelkę. A wasz dyktatorek zmienia zdanie, jak w kalejdoskopie. Liczy na to, ze jak poprze Tuska, to tamten nie będzie miał odwagi mu szkodzić w Europie. Tylko tyle, że Tusk nie bardzo potrzebuje tego waszego poparcia, bo dzięki polityce waszej jedynie słusznej partii, wasz głos w Unii Europejskiej, jest tylko cienkim piskiem biednej myszki wytykającej nos spod miotły. Naprawdę mi was szkoda bardzo. Nie dość, że wczoraj, ogromna manifestacja dała wam po twarzy, że zobaczyliście skutki swojego działania. Tylko wy mogliście doprowadzić do tak szybkiej zgody wszystkich mądrych Polaków. Dzięki wam wielkie! Teraz już widzicie, że to nie wy jesteście suwerenem? Że nie jesteście jedyną siłą w Polsce, że niestety, ale się nie uda tych ohydnych reform przeprowadzić, dzięki którym niektórzy z was wreszcie poczuliby się w Polsce. Bo Polska nienawiści i podziałów, o jaką walczyliście, nie może się udać. Nie pozwolimy na to. A jak Unia każe Pani Szydło utrzymywać uchodźców za granicą, zamiast wam dawać jałmużnę 500+ to bardzo szybko i Muzułmanów rząd przyjmie z otwartymi ramionami. I będą was gwałcić!!! na każdym rogu. Biedni jesteście, naprawdę, jest mi was żal. Kaczyński obiecałby wam nawet kolonię na Marsie, byście tylko na PIS głosowali. A wy wierzycie we wszystko, jak stado osłów. Ze wszystkich obietnic, jakie usłyszeliście, to podejrzewam tylko niezliczona ilość pomników na Krakowskim Przedmieściu wam zostanie spełniona. I smacznego, chociaż od ilości pomników, to jeszcze nikomu nic w kieszeni nie przybyło. Chleba za to nie kupi, kredytu we frankach nie spłaci, ani od podatku tego nie odliczy. Naprawdę wielkie gratulacje. Czy mi się wydaje, czy postawiliście w wyścigu na ślepego konika? I na pewno nie jest to „arab” z Janowa, tylko niewyrośnięty muł.
Zdaje się, ze po kilku miesiącach cudownych rządów PISu i super niezłomnego prezydenta, zaczyna powoli być widać koniec absurdu, za którym albo ta władza się podda, albo zacznie zmieniać kurs w naszą pozytywną stronę, bo w innym wypadku Unia Europejka i Obywatele wywalą PISowców na margines życia publicznego. Nie powiem, by mnie to martwiło. Jestem zwolenniczką rozwiązania tej sekty i skazania na wygnanie jej członków. Nie ma najmniejszego powodu, by się z takimi ludźmi układać, i w ogóle się z nimi liczyć. Za każdym razem, kiedy dochodzą do głosu, to robią takie spustoszenie w kraju i w mózgach niektórych łatwowiernych, że potem trzeba 5 lat po nich sprzątać.
Drodzy wyborcy PISu, bardzo wam współczuje. Ale chyba czas już pakować walizeczki i przejść do opozycji. Wasz przywódca jest oszustem. Najpierw nazywa kogoś zdrajcą, a potem się z nim układa. Najpierw posądza kogoś o zamordowanie brata, a potem, kiedy mu to jest wygodne, to go nawet popiera. On was zdradzi, jesteście mu potrzebni tylko przy urnach. By mógł dzięki wam rozpowszechniać swoje chore wizje.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ewangelia. ( Tekst z dnia 30 maja 2020 roku)

Po prostu padłam! Min. Dworczyk rozpowszechnia w telewizji plakat piętnujący Min. Szumowskiego za koronaprzekręty i rodzinne złodziejst...