wtorek, 12 grudnia 2017

Piosenka nad Wisłą i piasek Mazowsza... ( tekst tylko dla dorosłych) (Tekst z dnia 24 maja 2017 roku.)


Moi stali i wierni czytelnicy wiedzą...Czasami z premedytacją używam słów powszechnie uważanych za wulgarne. Robię to wtedy, kiedy chcę coś bardzo wyraźnie podkreślić i zaakcentować.
Tylko raz, jak do tej pory, napisałam list bardzo wulgarny. Skierowałam go do trolli w mojej grupie. Wielu z WAS oburzył wtedy mój język. Muszę jednak ostrzec, że ten list będzie podobny. Jeśli ktoś naprawdę jest wrażliwy, i uważa, że nic nie usprawiedliwia takiego języka, to niech sobie proszę ten konkretny list odpuści. Przyszedł bowiem moment, kiedy żadne piękne polskie słowa nie są w stanie wyrazić, co czuję i ciśnie mi się na usta wyłącznie łacina podwórkowa. A ponieważ mam zwyczaj dokładnie zapisywać to, co mi podsuwają myśli, więc piszę...
Na przemówienie, a raczej raport, ministra Błaszczaka się spóźniłam. To chyba tylko lepiej dla mojego zdrowia. Obiło mi się tylko o uszy, że o szokujących faktach z Wrocławia dowiedział się z mediów...Mówi się czasem, że mamy wybór między dżumą a cholerą. A w przypadku ministra, który się tłumaczy w taki sposób, mamy wybór między skurwysynem, a debilem. Bo albo Błaszczak wiedział i zamiatał, albo nie panuje nad swoim resortem i kurwa, ja nie potraf ocenić, co gorsze.
Właściwie zaczęłam szczegółowo słuchać obrad Sejmu dopiero od wypowiedzi ministra Zero Ziobry. I dziesięciostopniowej skali wkurwienia, mój stan oceniłabym na jedenaście.
Może dlatego, że pamiętam dobrze, jak się tłumaczył Ziobro ze śmierci Barbary Blidy. Podobno ludzie z wiekiem mądrzeją. A ty Zero Ziobro, byłeś chujem wtedy i jesteś chujem teraz, no może jeszcze trochę większym. Nie mam pojęcia, po co cały ten twój referat, czemu te twoje wywody miałyby służyć? Wszyscy widzieli film z miejskiego monitoringu, widzieli zwykłego uśmiechniętego człowieka idącego ulicą, który się spokojnie dał wylegitymować, przeszukać i dopiero zaczął się upierać, kiedy policjanci zaczęli go zabierać na posterunek. A ty, gnido śmiesz tu mówić o pobitych policjantach, o uszkodzonym radiowozie? Śmiesz powiedzieć, że to był przestępca, którego od trzech miesięcy poszukiwała policja!!! To znaczy, że Igor S. się ukrywał? Jakoś nie widać tego na monitoringu, by próbował się ukryć przed policją. A może po prostu, ta nieudolna policja nie potrafiła przez 3 miesiące go aresztować? We własnej chałupie go nie mogli znaleźć? A..., nie mieli czasu! Musieli naszatkować konfetti!? Teraz, nagle, po roku okazuje się, że to był oszust i narkoman? Chcesz gnido powiedzieć, że gdyby go policja nie torturowała, to i tak by umarł? Żenujący spektakl! Kłamstwa, w które na sali Sejmowej chyba nikt nie uwierzył. Ale przecież wiadomo, po co tak bezczelnie kłamiecie. Potem się materiał pięknie poprzycina, tu obetnie, tam doda i się zmontowane fakty przedstawi w kurwizji, jako prawdę!!! Bo wam, PISowskie kurwy, w ogóle nie zależy na całym społeczeństwie. Dla WAS liczy się tylko te 35 procent baranów, których poparcie wam wystarcza, by rządzić. Z tej wypowiedzi Zera, można wywnioskować, że Igor S. zmarł z powodu dwóch torebek z białym proszkiem w skarpetkach! Kurwa mać!!! Ty chuju złamany, wszystko widzieliśmy na filmie! Czy chociaż jedno słowo powiedziane przez tych skurwysynów usprawiedliwia tortury???
Ziobro udowodnił tylko, jak ten kraj jest zniewolony! Gdzie jest rodzina tego chłopaka i dlaczego milczy? Może po prostu została zastraszona??? Tego się normalnie słuchać nie da! Teoria, że Igor był pod wpływem substancji, które powodowały omamy i agresję. Gdzie to widać? Tego na filmie nie ma. Człowiek współpracuje, odpowiada na pytania, a i tak dostaje paralizatorem.
Ziobro, ty wszo łonowa, cokolwiek powiesz, nic nie zmieni tych nagrań! Nawet, gdyby Igor był przestępcą i narkomanem...Nie mieliście prawa robić tu Guantanamo. Wszystko dzisiaj działa na niekorzyść PISu. W tym zniewolonym kraju, nie można już wierzyć żadnym ekspertom, nawet, jeśli władza nazywa ich niezależnymi!!!
Komentując na bieżąco wystąpienie Ziobry na fb, zapytałam:

Dlaczego nikt tej kłamliwej gnidzie w twarz nie przypierdoli!
Wtedy mój przyjaciel napisał:Bo on nie ma twarzy...
I to jest chyba najlepsze podsumowanie dzisiejszego posiedzenia Sejmu!!! Wydawałoby się, że w ławach rządowych zasiadają ludzie, a ja widzę tylko krzywe, kłamliwe mordy. Minister Kempa chce iść do sądu w związku z pomówieniami. A czego będziesz głupia babo bronić? Tego czego nie masz? Nie masz twarzy, nie masz honoru. Idź się poskarżyć swojemu ojcu Tadeuszowi, niech się pomodli o zemstę na twych wrogach. Przecież dla WAS modlitwa jest dobra na wszystko.
Morderstwo, ukrywanie dowodów, lekceważenie faktów... Czy to się da czymkolwiek usprawiedliwić? Czy te debilne porównania do poprzednich rządów, mogą zatrzeć smród po tej sprawie?
Nie, ludzkie życie jest cenne, nawet życie narkomana lub przestępcy. Te wasze wywody, mogą nas tylko bardziej wkurwić!!!!
Nawet, jeśli wasi klakierzy partyjni wychwalali ministrów pod niebiosa. Nic wam nie pomoże!
Smutna jest też postawa niezaleznego posła faszysty, który się bardzo skarżył na postępowanie policji za poprzednich rządów. Nie, nie mam do niego żalu, iż odczuwa krzywdę z powodu noclegu na tak zwanym dołku. Mam żal o to, że nie rozumie, dlaczego ten nocleg mu udostępniono.Bo o ile marsze, w których uczestniczył były legalne, to dewastacja miasta i nawoływanie do nienawiści, już nie. Ja pamiętam te marsze narodowców. Teraz są grzeczni, bo wiedza, że władza im sprzyja. Natomiast wyjątkowo uścisnęła bym dzisiaj rękę Pawłowi Kukizowi. Po raz pierwszy, jego brak politycznego obycia i dyplomacji, okazał się właściwy i na miejscu.
Ale temat Igora nie był aż tak ważny, by mu poświęcić jedno oddzielne posiedzenie Sejmu. Na wokandę poszła też sprawa odwołania ministra wariata. Co do Macierewicz, to komentarz po jego wypocinach zawsze jest tylko jeden. Jest to obawa, że diagnoza została źle postawiona, lub, że w Polsce brakło właściwych psychotropów. Ale premierka Szydło ze swoją mową pochwalną po prostu odleciała. Słuchałam i myślałam to, co zawsze myślę podczas jej patetycznych wystąpień: Ktoś może tę cipę, hańbiącą polskie kobiety zdjąć z mównicy? Pierdolona królowa frazesów!!! Zdaje się jej, że jeśli 5 razy powtórzy słowo OjczyznaRazem, i Bezpieczeństwo, to nagle stanie się wiarygodna i silna? Myśli, że może nam grać na uczuciach. Nie, proszę pani Szydło, myli się pani. To nie jest Polska, jakiej chcemy! To państwo PIS. Państwo kłamców, ludzi bez honoru, lawirantów, układów z kościołem i kredytów na realizacje populistycznych haseł.
To nie jest, kurwa moja Polska, ta biedna, lecz dumna, ta z piosenką nad Wisłą i piaskiem Mazowsza. To jest WASZ obrzydliwy PISowski dom publiczny pełen politycznych kurew. To zrobiliście z Polski! 

PS. Chciałam tu wrzucić zdjęcie z burdelu...lecz w stosunku do obrazu rządów PISu, okazały się te zdjęcie zbyt...estetyczne.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...