wtorek, 12 grudnia 2017

Przesiąknięci PISowskim jadem. (Tekst z dnia 11 maja 2017 roku. )

Czy mogę komuś przypierdolić????
Ludzie, weźcie się trochę opanujcie! Potraficie naprawdę być wkurzający. Potraficie uczepić się jednej rzeczy, jednego słowa, jednego człowieka, jak rzep psiego ogona i nic do WAS nie dociera. I mówię to, stwierdzam z przykrością, do ludzi, którzy się uważają za ten gorszy sort i symulują walkę o demokracje. Ale tak naprawdę siedzą w tym internecie i patrzą tylko komu dowalić.
Nie wiem, jak mam do WAS mówić, byście w końcu rozumieli po polsku. Jakikolwiek temat by zaczął zawsze się kończy hejtem i głupimi uwagami.
Zgadzam się, że Grzegorz Schetyna nie jest politykiem naszych marzeń, że jest trochę...archiwalny w poglądach. Ale to, jak na polityka, jeszcze młody człowiek w sile wieku, dla Polski dość zasłużony i chyba uczciwy. No ale my, po co mamy myśleć, jak pokonać PIS i jak nie zamienić na to samo, tylko w innym opakowaniu? Lepiej trochę pojeździć na Schetynie, jak na łysej kobyle. Nie szkoda WAM czasu? No tak, przecież Goplana zaatakowała przewodniczącego PO, to mu jeszcze dołóżmy!
Kurwa! A umiecie czytać ze zrozumieniem?
Nie zaatakowałam Grzegorza Schetyny, szanuję człowieka! Jakbyście naprawdę chcieli pomóc, to byście zrobili wszystko, by nasze głosy, nasze wątpliwości i postulaty, docierały do członków PO z przewodniczącym włącznie, by nas usłyszeli! Bo co to da, że oplujecie kogoś, albo napiszecie, że go trzeba usunąć. Usuwa się chore zęby! Więc się WAS pytam, co zrobić z takimi politykami, którzy się WAM przestają podobać? Zastrzelić? Zapomnieć, co do tej pory zrobili dla Polski, wywalić za drzwi na zbity pysk? Co to kurwa za głupie teksty: Schetyna sztandar wyprowadzić ?????? Tak chcecie walczyć o Polskę?
Macie pretensje, że PO tak bardzo przypomina PIS, a WY? Ile jest PISu w WAS? Ile jest w WAS PISowskiego jadu, który dzień w dzień wywalacie, to na tego, to na tamtego! Ciekawe, czy byłoby WAM miło, gdyby WAM ktoś tak powiedział, że już jesteście za starzy, za głupi, że już nie pasujecie. Jakby WAS ktoś w sile wieku wywalił z roboty i wstawił młodych i pięknych.
To, kto ma stać na czele PO, to nie jest nasza sprawa. Oni to muszą rozstrzygnąć wewnątrz partii. Skoro demokratycznie wybrali Schetynę, to, co nam do tego. Widocznie ma autorytet, że tak się stało. Ale wśród Polaków zawsze jest większość takich, którzy chcą komuś meblować i wiedzą lepiej. Zajmijcie się prawdziwymi problemami, nie opluwaniem człowieka, który WAM nic nie zrobił. Nie będzie NAS słuchał, będzie tak się motał, jak przez ostatnie 2 dni, to przegra wybory, a wtedy PO go rozliczy! Tak wygląda demokracja!
Wymagajcie od niego, by będąc naszym przedstawicielem naprawdę nas reprezentował. Ale wara od wytykania wieku i wyglądu.
Czasami wydaje mi się, że się muszę nauczyć chińskiego, bo po polsku nie da się z WAMI rozmawiać. Widzę, że niezależnie, czy z tej, czy z tamtej strony barykady, większość i tak nie wie, co się wokół niego dzieje.
Mam naprawdę dość. Chce mis się czasami rzygać, kiedy te niezwykle inteligentne komentarze czytam. A są one w przewadze niestety.
Dosyć już nie mam ochoty dłużej gadać. Muszę się zresetować.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Za darmo... ( Tekst z dnia 2 czerwca 2020 roku)

Trwa właśnie komisja sejmowa obradująca nad wnioskiem o dymisję ministra Szumowskiego. Człowiek normalnie chciałby posłuchać, jakie kto m...