piątek, 8 grudnia 2017

Śladami Hitlera. (Tekst z dnia 23 marca 2016 roku. )

„– Polska nie jest w stanie przyjąć uchodźców. Zamachy w Brukseli pokazują, że systemy bezpieczeństwa w UE nie działają. Wycofujemy się z przyjęcia imigrantów dopóty, dopóki te osoby nie będą odpowiednio weryfikowane – powiedział na konferencji prasowej rzecznik rządu Rafał Bochenek. Jak dodał, rząd Beaty Szydło nie chce, by wydarzenia z Belgii i Francji odbyły się także w Polsce”.

Tak, tak drodzy Polacy. Nie mylicie się. To prawdziwe oświadczenie naszego rządu. Jak widać, państwo ISIS odniosło dziś bardzo spektakularny sukces. I to nie we Francji nękanej atakami dość często, nie w Londynie po zamachu w metrze, nie w USA, gdzie było najwięcej ofiar, nawet nie w świeżo pogrążonej w żałobie Belgii. Państwo ISIS osiągnęło swój sukces w państwie, w którym nigdy nie było zamachu terrorystycznego, czyli w Polsce.
Z każdym dniem widzę, że Polska przestaje być moim krajem. Wy tchórzliwe ludziki bez honoru. Wychodzicie i wygłaszacie te swoje frazesy o solidarności społecznej i współczuciu dla kraju dotkniętego zamachem, a potem, jak najgorsze szczury chowacie się do mysiej dziury. Nie jesteście godni naszych bohaterów, którzy własną piersią osłaniali kraj przed czołgami, którzy prowadzili nierówną walkę w obronie Westerplatte, Poczty Gdańskiej, czy Warszawy tymi, którzy za wolność WASZĄ I NASZĄ ginęli. . Mam nadzieję, że Europa zapłaci wam waszą miarą. Pani premier Szydło! Po raz kolejny zrobiła Pani ze swej twarzy zwykłą ścierkę, bo ludzie, którzy nie dotrzymują obietnic, maja szmatę zamiast oblicza. Dziś każdy z nas wychodząc na ulicę jest Belgiem, a byliśmy już Francuzami, Anglikami i wielu z nas bywa też Syryjczykami. Ale w takim dniu wstydzę się być Polakiem. Tak, tak, zwyciężyliście dziś także ze mną. Udało się wam mi dokopać, doprowadzić do łez ze złości, do bólu serca. Macie wielką umiejętność zaskakiwania nawet tak krytycznie do siebie nastawionych ludzi, jak ja. Nie spodziewałam się po was aż takiego skurwysyństwa. Nie spodziewałam się po swoim rządzie takiego tchórzostwa. Nie spodziewałam się, że będą szli na rękę terrorystom. Popatrzcie na Europę. Wszyscy stają murem jeden za drugim w walce ze złem. Tylko wy uciekacie i unikacie walki. Macie rację, Odejdźcie z UNII, bo nie jesteście godni przebywać w tak wspaniałym gronie. Małe, złośliwe skurwysynki, widzące tylko czubek własnego nosa, rządne władzy glisty bez ludzkich uczuć. Brzydzę się wami, wstydzę się was. Nie chcę mieć z wami nic wspólnego.
I tak naprawdę obawiam się, że wszystko, co napisałam w tym tekście, nie jest i tak szczytem gówna. Bo prawda jest niestety jeszcze bardziej śmierdząca. Wy gnidy, po prostu czekaliście na taka okazję, by się plecami odwrócić do tych ludzi potrzebujących pomocy, do tych dzieci tonących w morzu, do głodujących, uciekających przed przymusową służbą wojskowa i strzelaniem do braci mężczyzn. Tak naprawdę, gnoje, to nieszczęście jest wam na rękę i chcąc nie chcąc stajecie się współpracownikami Państwa Islamskiego. Hitler, widząc wasze postępki zaczerwieniłby się ze wstydu. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wyborcza zupa. ( Tekst z dnia 2 lipca 2020 roku.)

Rany już wylizane. Nie ma, co czekać na to, aż znikną. Trzeba się brać do roboty, bo czas nagli. Powiem, że trochę się wkurzyłam i zawio...