wtorek, 12 grudnia 2017

Spłoniemy na zgliszczach historii. (Tekst z dnia 12 listopada 2017 roku. )

Jeśli ktoś jest słabo odporny na przekleństwa, to lepiej niech tego nie czyta. Niestety, czasami kulturę osobistą, którą powinna charakteryzować merytoryczna dyskusja, trzeba schować do kieszeni i pozwolić by emocje wzięły górę. Szczególnie, jeśli się obejrzy różne wypowiedzi polityków na temat wczorajszych obchodów Święta Niepodległości. Okazuje się, że wszyscy, i z prawa i z lewa, mają klapki na oczach i widzą tylko to, co się wczoraj działo w Warszawie.
Marsz Narodowców, który obserwowaliśmy w stolicy, był oczywiście, w miarę poprawny i tylko gdzieniegdzie pojawiały się rasistowskie hasła i wulgarne okrzyki. Ale to nie dlatego, że maszerujący ludzie są świętymi patriotami i nic nie mają wspólnego z faszyzmem. W czasach rządów PO zawsze były zadymy z tymi narodowymi marszami. Dziś Błaszczak tłumaczy, że to policja pacyfikowała patriotów. Pacyfikowała i bardzo dobrze!!! To nie byli patrioci! Po II wojnie światowej, faszyzm stoi w sprzeczności z polskością. Polskie prawo zabrania głoszenia treści komunistycznych, faszystowskich i rasistowskich. I poprzednia władza i podległa jej policja wykonywała przepisy tego prawa, co się spotykało z agresją uczestników marszów. Dziś władza pozwala na głoszenie bezprawnych haseł i dlatego zadym nie ma. Błaszczak bardzo często, jako argument pokazuje słynną akcje widelec, gdzie policja spacyfikowała podążających na podobny marsz narodowców i kiboli, wyprowadzając ich z barów i restauracji. Zapomina się tylko o tym, że ci pokrzywdzeni przez policję obywatele, mieli przy sobie kije bejsbolowe, a kieszeniach noże i kastety, za co dostali, moim zdaniem słuszny wpierdol! To się nazywa prewencja, Błaszczaku! Znasz takie pojęcie? Gdyby podlegli tobie policjanci byli równie profesjonalni, to na takim marszu nie znalazła by się żadne raca i żaden debilny transparent. Słyszę od prawiczków także takie argumenty, że w marszu uczestniczyli tylko zwyczajni obywatele z rodzinami, którzy chcieli uczcić odzyskanie wolności. Niestety, nie możemy zakładać, że kibole i faszyści, to są tylko młodzi, samotni mężczyźni. Ruch narodowy skupia także kobiety i osoby posiadające rodziny. Współczuje dzieciom, które od razu tresuje się na przyszłych członków bojówek na wzór hitlerjugend.
Ja tam jestem cienka z matematyki, ale 2 dodać 2 potrafię. Jeśli policja pacyfikuje osoby, które noszą hasła antyfaszystowskie, to nie ma innej możliwości. To jest policja faszystowska. To jest równanie na poziomie czterolatka i żadne zakłamywanie faktów nic nie pomoże. Dla Pawła Kukiza, hasła niesione na transparentach, nawołujące do rasistowskich i etnicznych czystek , by Europa była tylko biała( rozumiem, że Grecy, Hiszpanie, Włosi i Portugalczycy też będą podlegali eksterminacji???), to były tylko wyjątki tego pięknego marszu i należy zachować proporcje w jego kompleksowej ocenie. Dla Patryka Jakiego, te rasistowskie nawoływania, to były akty prowokacji totalnej opozycji, KODu I ORP. Ale może by tak czasem wychylić, drodzy panowie politycy, zakuty łeb z Warszawy i zobaczyć co się działo na podobnych marszach w innych miastach. Czy idący na czele pochodu we Wrocławiu Piotr Rybak i Jacek Międlar to też byli nasi lewaccy prowokatorzy?
Tłum, w którym połowa uczestników wrzeszczy: MY CHCEMY BOGA tak głośno i rozpaczliwie, jakby im ktoś jaja polewał gorącą smoła, a druga połowa do każdego, kto pojawił się na ulicy wrzeszczy: WYPIERDALAĆ!!! Czasami wszyscy razem drą japy w hasłach: BOG, HONOR, OJCZYZNA. A to wszystko chwile po wyjściu z kościoła po mszy. Żeby nie być gołosłownym zapraszam na filmowe relacje, pokazujące, jak małe grupki osiłków robią krótkie wypady w tłum protestujący przeciwko faszyzmowi, gdzie popychają kobiety i prowokują. A na koniec dnia, kurwa, minister Błaszczak dziękuje bandytom, za tak piękne i pokojowe uczczenie Święta Niepodległości. Co ciska się w takim momencie na usta?...Chuj z takim bogiem, i chuj z taką Ojczyzną. Wypisuje się!!! Nie chce być obywatelką tego samego kraju, co ta dzika banda! Nie jestem z tego samego plemienia. I kurwa Amen!
Minister Błaszczak jest za głupi, za ślepy czy zbyt głuchy, by nie zauważyć tego, co zobaczył wczoraj cały świat???
Drodzy Państwo, wszystkie światowe media twierdzą, że wczoraj w Polsce odbył się największy od czasów II wojny światowej zlot organizacji faszystowskich, bo trudno pominąć milczeniem przyjecie z otwartymi ramionami przez uczestników marszu, przyjaciół ze Słowacjo, Włoch, Hiszpanii i małych grupek z innych krajów! No cóż, świnia świnię zawsze znajdzie!
Nie wiem, dlaczego nikt na to wszystko nie reaguje? Przecież to nie są już pierwsze jaskółki nadchodzącego kataklizmu, to w pełni kwitnący faszyzm w sercu Europy!
Takie obrazki, jakie zobaczyłam wczoraj, potrafią całkowicie przeszeregować nasze wartości. Zobaczyłam, że nie będziemy się w stanie przeciwstawić temu narastającemu zjawisku, wysyłając naprzeciw nasze kontrmanifestacje złożone z pokojowo nastawionych, zwyczajnych obywateli. My chyba musimy poważnie pomyśleć, o tym, by zejść do podziemia i zacząć się szkolić i zbroić. Musimy się szkolić w obronie własnej, ćwiczyć sztuki walki, bo nie możemy do końca życia, przeciwko agresywnej bandzie ( a jeśli ktoś obserwuje ich portale to zdaje sobie sprawę, że oni się szkolą i ćwiczą nawet z posługiwania się bronią), a więc nie możemy do końca życia walczyć z nimi białymi różami! Do tej pory sobie tylko żartowaliśmy, że jesteśmy rebeliantami, ale zobaczycie, kiedy już prezes dojdzie do prawdy, czyli w moim mniemaniu opanuje do końca sądy, ordynację wyborczą i media, to będziemy niestety musieli zacząć się ukrywać po lasach, jak partyzanci! Jedynym chyba pocieszeniem jest fakt, że tych pseudo patriotów było zaledwie 60 tysięcy, ale ilu jeszcze jest takich, którzy nie mieli odwagi się ujawnić, tego nie wiemy.
Gdyby to zależało ode mnie, to zawsze chciałabym żyć w pokoju i spokoju. Nigdy nie byłam zwolenniczka stosowania jakiś wygórowanych kar za działalność polityczną. Ale niestety i w tej kwestii musiałam zmienić płytę. Opozycja głosi, że po odzyskaniu władzy rozliczy dzisiejszych rządzących i ich ukaże. Ale każda opozycja to obiecuje i nic z tego nie wynika. Owszem, dla obecnych ministrów, nawet dla Kaczyńskiego, wystarczyłby zwyczajny wyrok i odsiadka. Ale jeśli ktoś miał wątpliwą przyjemność przeczytania wczorajszego komentarza na temat wizyty Donalda Tuska, który umieściła na swoim fb. Krystyna Pawłowicz ( jest dostępny w grupie, nie będę tu cytować, bo nie będę srać do własnego bloga), ten wie, że dla niektórych zwykłe więzienie z wygodami w cywilizowanym kraju, to za mało!
Często mówicie, że my się nie możemy zniżać do ich poziomu i musimy zachować kulturę, która nas od nich wyróżnia. Niestety, tu nie można pokazać klasy, bo takich ludzi się nie da resocjalizować. Dla nich powinniśmy urządzić wyspa skazańców! Nie myślałam, że to kiedykolwiek powiem...Dla tych ludzi powinno być getto, bez dostępu do prądu i ciepłej wody, albo klatki wystawione na widok publiczny. Nie!, nie dla mojej zemsty! Dla przykładu!!!

Wiem, że muszę się w tej chwili od razu z WAMI pożegnać , bo wiele osób po przeczytaniu twego postu zgłosi go na fb. Tym razem mają nawet argumenty, bo chyba dawno mi się nie zdarzyło tak bluźnić. Tak więc pewnie czeka mnie tygodniowa odsiadka w społecznościowym niebycie, ale jako recydywista mogę się spodziewać i dłuższej kary.
Nie mam jednak zamiaru milczeć. Dla mnie święto 11 listopada mogłoby nie istnieć!!! To już wolałam 22 lipca z festynem na świeżym powietrzu, kiełbaskami z grilla z bułką i musztardą i pepsi.
Mam dość utożsamiania swojej polskości z tym burdelem, z tymi narodowymi burakami, z tymi ludźmi, którzy mówią o sobie, że są prawdziwymi Polakami, a dla mnie to horda czegoś pomiędzy człowiekiem a szympansem! To nie są Polacy, to przebierańcy! Mam wrażenie, że zaraz zdejmą maski i zaczną żądać powrotu Wrocławia do Rzeszy, albo Prus Wschodnich i Gdańska.


2 komentarze:

 1. nic dodać, nic ująć .... BRAWO
  czapki z głów przed Tobą za ten tekst

  OdpowiedzUsuń
 2. Mocny, świetny tekst. W punkt! Gratuluję.
  Moją uwagę zwróciło jednak zdanie:
  "Opozycja głosi, że po odzyskaniu władzy rozliczy dzisiejszych rządzących i ich ukaże".
  No, ukazać mogą ich np. światu, ale z kontekstu wnioskuję, że bardziej trafnym słowem byłoby w tym zdaniu "ukarze" - bo chyba oczekujemy ukarania ich? Przynajmniej ja wystarczająco dużo już się ich naoglądałem... ;)

  OdpowiedzUsuń

Za darmo... ( Tekst z dnia 2 czerwca 2020 roku)

Trwa właśnie komisja sejmowa obradująca nad wnioskiem o dymisję ministra Szumowskiego. Człowiek normalnie chciałby posłuchać, jakie kto m...