poniedziałek, 11 grudnia 2017

Szybcy i...głupi. (Tekst z dnia 29 marca 2017 roku. )

Wchodzę do domu, włączam telewizor i widzę stłuczony, czarny, elegancki samochód...i niczego już nie muszę słuchać. Było wiadomo, co się stało.
Pomyślałam, że to kara, za wczorajsze kłamstwa o Korpusie Europejskim i że fala sprawiedliwości tak szybko wróciła. Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, …..........to był pierwszy odruch na ten widok. Ale śmiech to był histeryczny. Przecież Ci ludzie, kurwa, są niebezpieczni dla otoczenia. I cóż za regularność. Przynajmniej raz na dwa miesiące można się spodziewać wypadku rządowej kolumny. To jest pewniejsze, jak nadejście wiosny. Nie będę się tu, Drodzy Państwo, rozpisywać. Gdybym miała napisać list, zapytałabym w nim tylko o jedno:
Dlaczego, w biały dzień, nie jadąc do pożaru, do wybuchu, do ataku terrorystycznego, rządowa limuzyna, lub kolumna żandarmerii, z jakimś oficjelem na pokładzie popierdala jak struś pędziwiatr przez środek Warszawy i przekracza skrzyżowanie na czerwonym świetle? Dlaczego nie obowiązuje tych ludzi zasada, jaka obowiązuje wszystkie samochody uprzywilejowane, by nie stwarzać zagrożenia dla innych użytkowników drogi? Dokąd się tak, kurwa, Panowie spieszą? Jakim prawem wolno im więcej, niż karetce, straży pożarnej i policji? I jeszcze jedno: Dlaczego jaśnie ważny pan wiceminister nie ma obowiązku zaczekać na policję w przypadku uczestnictwa w wydarzeniu drogowym? Dlaczego spierdala z miejsca wypadku?
Co to jest, kurwa, za kraj bezprawia?
Na pozór to wszystko wydaje się śmieszne, ale to jest prawdziwa tragedia, która prędzej czy później zakończy się czyjąś śmiercią. W katastrofie drogowej może zginąć każdy z nas, lub członek naszej rodziny? Pytanie jest, czy w takim wypadku, sprawca, tak w tej sytuacji, pozostawi na zakrwawionej twarzy trupa swą wizytówkę i dumny z siebie odjedzie spełniać swoje niezwykle ważne zadania niszczenia Polski?
Kurwa, ludzie, my jesteśmy tylko mrówkami, które się rozdeptuje, i które nie zasługują na nic więcej! 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Za darmo... ( Tekst z dnia 2 czerwca 2020 roku)

Trwa właśnie komisja sejmowa obradująca nad wnioskiem o dymisję ministra Szumowskiego. Człowiek normalnie chciałby posłuchać, jakie kto m...