wtorek, 12 grudnia 2017

Włącz chamie mikrofon! (Tekst z dnia 18 lipca 2017 roku. )

Drodzy Państwo. Napiszę tylko kilka słów, bo bardzo wiele się dzieje i powinniśmy skupić się na obserwowaniu i reagowaniu na bieżące wydarzenia.
Jeśli wolno mi, chciałabym WAS ostrzec! Nie dajcie się nabrać! Znacie prezydenta Dudę i jego bałwochwalczy stosunek do prezesa Kaczyńskiego. Nie wierzę w żadną niezależność tego człowieka i żadną samowolkę. To oświadczenie, jakie przed chwilą złożył, to palec w dupę Kukiza! To dość wulgarny, ale skuteczny sposób przeciągnięcia go na stronę PISu!
Nas, obywateli, nie powinny interesować żadne pół środki, bo zawsze będzie takie zagrożenie, że PIS, albo inna dowolna partia, w wyniku manipulacji wyborczych zdobędzie taką większość, która pozwoli jej manipulować systemem sądownictwa.
Nie chcemy by politycy w ogóle mieszali się do wyboru sędziów, nawet, gdyby do przegłosowania kandydatury potrzeba było 90% głosów.
Samo to, że Beata Mazurek na wstępie zaznaczyła, że stanowisko Dudy na pewno nie zostało uzgodnione z PISem, świadczy, że jest dokładnie odwrotnie. Nie dajcie się omamić. Zrobili klasycznego fikołka, by ostudzić emocje, a przede wszystkim, by WAS rozgonić z pod Sejmu!!! Przyjechaliście wiele kilometrów, nie ustępujcie. To wszystko jest wielkim teatrem pozorów.
Ja oczywiście będąc daleko mogę być posądzona o to, że łatwo mi mówić. Uważam jednak, że powinniście być dziś pod Sejmem z agregatami prądotwórczymi i urządzeniami to przecinania metalu typu bosch! A posłowie opozycji nie powinni prosić, by wpuścić na obrady przedstawicieli sadownictwa, ale tego zażądać i zagrozić, że jeśli te osoby nie zostaną wpuszczone, to zaczniemy ciąć i niszczyć ten metalowy mur, którym się władza od nas odgradza.
I jeszcze jedno. Nie rozumiem całkowicie, dlaczego żaden z posłów przemawiających na mównicy, nie odwrócił się do Brudzińskiego i nie powiedział: Włącz chamie mikrofon! Bo ja rozumiem ograniczony czas wypowiedzi, ale przerywanie ludziom w połowie zdania to klasyczne chamstwo i brak kultury!
Drodzy Państwo! Nie ma mowy o wyborach sędziów przez polityków! Nigdy! To nie jest zgodne z Konstytucją i zawsze jest groźne!
Nie wierzcie tym ludziom! Nie dajcie się oszukać !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nic mi się nie zgadza. ( Tekst z dnia 1 kwietnia 2020 roku)

Nie jestem specjalnie silna z matematyki. Po wielu latach nauki szkolnej i cudem zdanej maturze z tego przedmiotu, w mojej głowie pozost...