poniedziałek, 11 grudnia 2017

ZAUFAJCIE !!!!!! (Tekst z dnia 9 stycznia 2017 roku. )

Mili Moi Czytacze. Krótko powiem, bo z rańca nie mam za dużo czasu... Ale nie mogę się nie odezwać widząc, co się w sieci dzieje.

Nie obrzucajcie, proszę, błotem wszystkich tych polityków, którzy dziś się zgodzili spotkać z PISem! Polityka, to swego rodzaju gra, gdzie panują pewne zasady. Gdyby odmówili spotkania, zachowali by się niedyplomatycznie, byliby oskarżeni, że nie chcą rozmawiać i nie dążą do zgody i rozwiązania konfliktu. Jeśli ktoś tego nie rozumie, polecam zimny prysznic. Chociaż w dniu dzisiejszym, w Polsce, krótki spacer na boso po śniegu powinien pomóc, bo po co marnować wodę.
Jeśli się okaże, że posłowie Nowoczesne, PO nas zdradzili. Jeśli ustąpią, pozwolą na łamanie prawa, przyjmą za prawidłowo przyjęty budżet i inne ustawy głosowane w sali kolumnowej, wtedy będziecie ich mogli opluć, obrzygać i obsrać, a ja WAM jeszcze pomogę. Ale nie obrażajmy ludzi za to, czego jeszcze nie zrobili. Trzymajmy kciuki, by wytrwali, by się nie dali zastraszyć, by trzymali z nami, z Konstytucja i z panującym porządkiem prawnym.
Apeluje o spokój i wiarę. Mnie też piana poszła z gęby, kiedy PSL wychwalał dziś pod niebo kościół, który miałby niby doprowadzić do zgody! Choćby z tego powodu, zgoda jest niemożliwa. Ale nie róbmy z naszych polityków zdrajców i sprzedawczyków. Mam nadzieję, że Pan Petru nie będzie widział, żadnego światełka w tunelu, bo ja się chyba do tej Warszawy pofatyguje i dokonam kastracji osobiście.
Czekamy na wynik spotkania. Trzymamy kciuki i nie rzucamy wyrokami, zanim ktoś popełni przestępstwo.
ZAUFAJMY!!!!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Za darmo... ( Tekst z dnia 2 czerwca 2020 roku)

Trwa właśnie komisja sejmowa obradująca nad wnioskiem o dymisję ministra Szumowskiego. Człowiek normalnie chciałby posłuchać, jakie kto m...