sobota, 9 grudnia 2017

Zwycięstwo " unijnej szmaty" (Wpis z dnia 24 maja 2016 roku. )

Dzień pełen napięcia. Głupia krowa Szydło w piątek nakrzyczała, nakrzyczała, a wieczorem z podkulonym ogonem wysłała pokorny list do Komisji Europejskiej, by chcieli łaskawie jeszcze z nią rozmawiać. Po co był ten cyrk w sejmie ???????? To chyba wie tylko ona i ten, kto jej kazał ten teatrzyk odegrać. I znowu miałabym kilka słów do wyborców PISu, którzy tak bardzo byli w piątek zachwyceni postawą swojej Beatki. Czy nie czujecie się zdradzeni? W końcu niezłomna, charyzmatyczna, a przede wszystkim suwerenna Beata Szydło pokornie zapukała do drzwi Komisji, która ma nadwątlony autorytet i będzie rozmawiać z oszustem Timmermansem w tej sprawie. Znowu was kobieta oszukała, znowu z was zakpiła, a wy się cieszycie, jak dzieci. Nie mogę powiedzieć, by mi was było specjalnie żal. Trzeba się uczyć, zrozumieć politykę, zrozumieć dyplomację. Wtedy zobaczycie, że w tej sferze nie ma miejsca na sentymenty. Mówię to od zawsze, i dla mnie nie jest to żadne zaskoczenie. Nie patrzcie na polityków z własnej perspektywy. Oni wykonują bardzo trudny i kurewski zawód. A my musimy tylko pilnować, by nie łamali prawa, by nie posuwali się za daleko w wykorzystywaniu nas do swoich celów. Mam nadzieję, że Beata Szydło dziś się złamie, wycofa się z głupot, które popierała. Jeśli zastosują się do zaleceń Komisji Weneckiej to będzie to Nas wszystkich, naciskających na PIS, wielki sukces. Chociaż trudno mi jest sobie to wyobrazić, bo musieli by mieć nie tęgie miny ogłaszając to swoim wyborcom. Ważne jest tylko to, by nie siadać na laurach, bo każdy , kto zna PIS, ten wie, że nawet, jeśli przez chwilę się wycofają, to będą tylko zbierać siły, by nam dowalić mocniej. Musimy być czujni i nadal zwracać uwagę na najbliższe ustawy, szczególnie te, ograniczające wolności obywatelskie. Czekajmy więc na wynik rozmów. I oby był po naszej myśli!
Mogłabym dziś wspomnieć o niechlubnej rocznicy wyboru klauna na mieszkańca pałacu prezydenckiego. Ale wybaczcie, chyba nie ma o czym mówić.
Ha, ha, ha, właśnie widzę, że Beatka wyciągnęła z piwnicy flagi unijne i stoją obok biało- czerwonych. To fałszywa suka! 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ewangelia. ( Tekst z dnia 30 maja 2020 roku)

Po prostu padłam! Min. Dworczyk rozpowszechnia w telewizji plakat piętnujący Min. Szumowskiego za koronaprzekręty i rodzinne złodziejst...