wtorek, 12 grudnia 2017

Życzliwe rady. (Tekst z dnia 7 sierpnia 2017 roku. )

Drodzy Państwo. Dziś powiem krótko, a raczej powtórzę wiele tez, jakie już kiedyś stawiałam. Mówi się, że w polityce jest sezon ogórkowy, bo od kilku dni hitem internetu są odważne rady Jurka Owsiaka dla Krystyny Pawłowicz. Wiecie, że ja nie jestem bardzo tradycyjna i dość wrażliwa na zachowania seksistowskie. Ale obiektywnie bardzo mnie śmieszy ta niezwykła obrona godności Krystyny Pawłowicz. I nie będę używała tu argumentu, że jest kobietą( czasem w to wątpię) i że z tego powodu należy jej się szacunek. Nie będę też używała argumentów drugiej strony, że Krystyna Pawłowicz jest obleśna, a więc można jej odpłacać tym samym, chociaż ten argument do mnie bardziej trafia. Sama czasami piszę do tej osoby jej językiem, bo uważam, że tylko wulgarny język działa jej na wyobraźnię.
Spróbuje podejść do tego problemu z zupełnie innej strony.
Uważam wypowiedź Jurka Owsiaka za bardzo życzliwą, dobrą radę i problem w Polsce jest tylko taki, że mówienie o seksie jest dla większości wulgarne same w sobie.
Seks jest jednak potrzebą fizjologiczna, porównywalną z jedzeniem, piciem czy wypróżnianiem się. I tak tę czynność należy traktować.
SEKS powinien być przepisywany przez lekarzy, ponieważ ma on zasadnicze znaczenia dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.
No cóż, każdy z nas miał w swoim życiu takie momenty, kiedy nie miał czasu się najeść, lub miał przez kilka dni problemy z wypróżnianiem ( np. w podróży). Mówi się, że Polak głodny to zły i jest w tym wiele prawdy. Jeśli nie zaspokajamy naszych fizjologicznych potrzeb, po prostu budzi to frustracje, w dłuższym okresie także kłopoty ze zdrowiem. I trzeba mówić o tym głośno. Brak zaspokojenia seksualnego powoduje różnego rodzaju dewiacje. Wystarczy obserwować ludzi przebywających w zakładach zamkniętych, więzieniach ale nie tylko. Czy ktoś widział kiedyś zachowanie zakonników przebywających w zakonach zamkniętych? Zazwyczaj są to ludzie z objawami zdziczenia, przypominają głodne zwierzęta. Musimy także zwrócić uwagę na nabyte skłonności pedofilskie u księży próbujących na siłę w życia w celibacie.
Ludzie uprawiający seks żyją dłużej ( ma on zbawienny wpływ na układ krążenie), a endorfiny ( hormony szczęścia) wytwarzane przez organizm podczas aktu seksualnego są najlepszymi substancjami przeciwdziałającymi nowotworom. Bogate życie seksualne chroni nas przed depresją i powoduje, że widzimy świat w nieco bardziej różowych okularach.
I tu dochodzimy do sedna zachowania Jurka Owsiaka.
Drodzy Państwo. Obserwujcie polityków. Jeśli widzicie osobę agresywną, pozbawioną poczucia humoru i dystansu do siebie, możecie być pewni na 80% pewni, że osoba ta cierpi na przewlekły brak seksu. Nie bez znaczenia jest fakt, że prezes Kaczyński jest zatwardziałym kawalerem , a Krystyna Pawłowicz czystą jak łza panienką.
A więc Drodzy Państwo, WY zwykli ludzie i WY politycy. Dam WAM dobrą radę: Używajcie seksu! Używajcie w dowolnej formie i w dowolny sposób, jaki jest WAM miły i nie robi krzywdy innym.
A WY, politycy, używajcie seksu częściej, niż zwykli ludzie. Zróbcie to proszę WAS dla Polski. Może będziecie na siebie nawzajem patrzeć łagodniejszym okiem i łatwiej będzie WAM się dogadać dla dobra naszego wspólnego i naszej Ojczyzny. Bo nie ma nic lepszego w świecie, jak te motyle w brzuchu i ten wiatr we włosach.
Nie wiem, jak WY, ale Jurka Owsiaka rozgrzeszam, bo dał pani Pawłowicz bezcenną radę i zamiast się obrażać, powinna z niej skorzystać.
Ale skoro już tak dużo powiedziałam tu o zdrowiu ( cholerka, a przecież nie jestem lekarzem i może mi się bardzo za to oberwać), to pójdę po bandzie i wypowiem się jeszcze krótko w innym medycznym temacie, który mnie doprowadza do szału ( i nawet seks mi nie pomaga).
Czytam od jakiegoś czasu masę bzdur na temat oddziaływania szczepionek na nasze dzieci. Jest to zastanawiające, że dla rodziców, którzy akceptują danie dziecku w twarz z liścia w ramach tradycji, ukłucie cieniutką igłą jest tak bardzo groźne, że może spowodować u dziecka autyzm i inne choroby psychiczne. Te same osoby rozpowszechniają w internecie informacje, że firmy farmaceutyczne dodają do szczepionek substancje powodujące raka.
Drodzy debile prawicowi. Może by się tak jeszcze trochę douczyć???
Może warto by się dowiedzieć, jak to się dzieje i jakie czynniki muszą być spełnione, by człowiek w przyszłości zapadł na raka? Wszczepić człowiekowi można AIDS, albo żółtaczkę. I tak naprawdę to właśnie wy, prawicowe debile sprzeciwiające się szczepieniom dożywiacie korporacje farmaceutyczne, bo na szczepionce zarabiają niewiele, ale jeśli przez taką propagandę doprowadzicie do epidemii, to wtedy sprzedawcy leków będą zbierać złote żniwo.
Nie ma słów na taką głupotę!!!
Nie chcesz szczepić swoich dzieci i uważasz, że masz do tego prawo? Świetnie, ale wypierdalaj na bezludna wyspę, bo my nie chcemy Twoich dzieci roznoszących śmiertelne choroby zakaźne w przedszkolach i szkołach razem z naszymi dziećmi. Naprawdę w XXI wieku są jeszcze tacy głupi ludzie, którzy chcą, by wróciły czasy, kiedy całe miasta pustoszyła dżuma, cholera, ospa i grypa? Naprawdę chcecie, by wasze dzieci umierały na dur brzuszny, gruźlicę i żółtaczkę? Przecież świat opanował epidemie tych chorób wyłącznie dzięki szczepionkom! Czy ktoś WAM powiedział, jakie są konsekwencje zachorowania na większość tych chorób u osób dorosłych pozbawionych przeciwciał? Je bym WAM odbierała dzieci, bo stanowicie dla nich zagrożenie zdrowia i życia.
Tak mnie to wkurza, że lała bym tych rodziców, posypywała solą i patrzyła, czy równo puchną do chwili, kiedy pobudzę ich szare komórki do myślenia.
A może, wracając do pierwotnego tematu, przepisać im receptę na trochę seksu? Może sobie muszą tylko mózg dotlenić i przewietrzyć, by zacząć logicznie myśleć. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nic mi się nie zgadza. ( Tekst z dnia 1 kwietnia 2020 roku)

Nie jestem specjalnie silna z matematyki. Po wielu latach nauki szkolnej i cudem zdanej maturze z tego przedmiotu, w mojej głowie pozost...