wtorek, 6 lutego 2018

To nie są Polacy, to tylko przebierańcy. ( Tekst z dnia 6 lutego 2018 roku. )

Od pewnego czasu łapię się na tym, że pomimo, iż się jakiejś katastrofy spodziewam, to niestety nie jestem się w stanie do niej przygotować i wkurza mnie do granic możliwości, jak by była zaskoczeniem. Kiedy słyszę: Ja, jako prezydent i widzę tę gębę przekrzywioną w jedną stronę, jak wróbel, który próbuje jednym okiem ogarnąć kroplę wody, mam od razu skurcz żołądka. I już nic mówić ten pajac nie musi. Wszystko jest dla mnie jasne.
Nie wiem, po co ta półgodzinna przemowa??? Po co to udawanie wielkich przemyśleń. Trzeba było wyjść i powiedzieć wprost: Jestem bezwolnym tchórzem i podpisałem co kazali. Ale chyba jeszcze bardziej wkurzyło mnie odesłanie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego... Przypomnijcie mi, to my mamy jeszcze jakiś trybunał!? W tej ustawie akurat wcale nie chodzi o to, czy jest zgodna z Konstytucją. Że nie jest, jak wszystkie PISowskie ustawy, do tego nie trzeba zwoływać żadnego trybunału. Ta ustawa jest przede wszystkim skurwysyńska, zabiera nam prawo do samodzielnego myślenie, każe nam głosić kłamstwa. Naprawdę ktoś w Polsce sądzi, że Żydzi się na ten numer nabiorą, że ktoś uwierzy w tę grę na czas? Wiem, wiem, to przed własnym elektoratem gracie tę komedię, udajecie, że próbujecie załagodzić konflikt. Ale jeśli chodzi o Izrael.....No tu źle trafiliście. Żydzi to niezwykle uzdolniony naród, bardzo pragmatyczny i mądry, a w kwestii cwaniactwa przewyższają pięciokrotnie nawet Polaków. Nie dadzą się zapędzić w kozi róg. Widzieli, jak okłamywaliście Europę, jak prezydenckie weta ograły i oszukały swoich własnych obywateli. Nikt już wam nie wierzy, ani z wasze dobre intencje. A prezydent słyszący wczorajsze występy faszystów pod pałacem prezydenckim powie skromnie, że to suweren tak chciał. Jaki suweren, tych dwustu bezmózgowych osiłków to jest suweren?
Bardzo wiele się mówiło w ciągu ostatnich dni na temat stosunków polsko- żydowskich. Ale mnie utkwiła w głowie jedna wypowiedź Konstantego Geberta ( polskiego Żyda od kilku pokoleń) w programie Tomasza Lisa, który na pytanie, czy czuje się Polakiem odpowiedział: Czuć to można smród, a Polakiem się jest i ja jestem Polakiem.
Uświadomiło mi to, że my przez te prawie 3 lata robimy coś zupełnie bezsensownego, że widzimy świat od zupełnie nieprawdziwej strony.
Płaczemy, złościmy się, przepraszamy i wstydzimy się za innych i ciągle słyszymy, że to oni są prawdziwymi Polakami. Wychodzimy naprzeciwko faszystowskim marszom, kulturalnie krzyczymy, że nie ma miejsca na faszyzm w Warszawie, Krakowie, czy Poznaniu. W zamian dostajemy obelgi, Cytaty: Antifa chuja, kolejorz was wymorduje!, Zawsze i wszędzie antifa jebana będzie!, zajebiemy, jak złapiemy!, nie ma litości dla skurwysynów, napierdalamy antifa!
A my spuszczamy głowy i w duszy jesteśmy po prostu przerażeni i bezsilni.
A ja się WAS Polacy pytam, czy to jest polska kultura, czy ci ludzie należą do naszego narodu, czy tak wychowujemy nasze dzieci i czy z tych ludzi powinniśmy być dumni? Czy powinniśmy ich szanować tylko dlatego, że zakładają biało czerwone opaski na rękawy lub znaki Polski walczącej? To nie są Polacy, to tylko przebierańcy! Czy pozwolimy na to, by wyrzucały nas z naszego kraju hordy dzikich bandytów ochraniane przez innych bandytów w garniturach?
Dość już przepraszania! Dość wstydu za innych! To my jesteśmy Polakami, my uśmiechnięci, tolerancyjni ludzie, europejscy i nie znający uczucia nienawiści, my kolorowi, my wolni, my radośni. To ja, chociaż może moja ziemia jest już tylko w moim sercu, to ja wspominam zapach lipy i jaśminu, to ja pokonuję kilometry by w obcym kraju kupić polski chleb z makiem, bo jest najlepszy na świecie. To nie nas trzeba wyrzucić z Polski, lecz tę hołotę. Trzeba wziąć pały i przepędzić to bydło ( przepraszam bydło za porównanie), zerwać te maski z twarzy, wytropić, nagrać i pokazać publicznie ich gęby. Niech ich matki, żony, siostry i bracia, i ich pracodawcy zobaczą, jak wygląda podobno Polak i katolik i jakim językiem się posługuje. Niech dzieci zobaczą, jakim słownictwem operuje tatuś na ulicy. Oni śmią się nazywać narodowcami, a o który naród im kurwa chodzi?, bo na pewno nie o polski. My Polacy się tak nie zachowujemy, a więc te zamaskowane chuje nie są Polakami! Oni tylko udają Polaków. My się swoich twarzy nie wstydzimy!
Polska w ponad tysiącletniej swej historii mogła być, miała taką szansę, wspaniałym, bogatym i świetnie się rozwijającym krajem. Ale zawsze stawały na drodze jej rozwoju takie bandy niedorobionych osiłków z przerośniętym ego. Aby mieć ego, trzeba być co najmniej Napoleonem, panie Duda, albo Aleksandrem Wielkim, a nie oślizgłą glista na partyjnym sznurku.
Nie możemy pozwolić, by ta hołota znowu doprowadziła Polskę do upadku! Nas normalnych jest więcej, to my jesteśmy suwerenem, narodem, to my rozdajemy karty. Daliśmy PISowi władzę, trochę na złość samym sobie, ale czas powiedzieć dość. Daliśmy, mamy też prawo ją odebrać.
Drodzy Państwo!
Publiczna telewizja robi sobie żarty z komór gazowych. Minister spraw zagranicznych twierdzi, że przyznanie się przez Niemca do tego, że obozy zagłady były niemieckie, to jest sukces jego dyplomacji. Premier rządu, dziękuje skoczkom za to, że są Polakami i skaczą dla Polski???, a były już minister Macierewicz zakleja flagę unijną na tablicy rejestracyjnej. Zamaskowane gęby hajlują na ulicy ze słowami Śmierć wrogom Ojczyzny a jakaś grupa dewiantek wypisuje, że im feministki nie będą dyktować, jak się mają ubierać, chociaż feminizm to właśnie wolność, także w ubiorze.

Czy WY tego nie widzicie? To już nie jest poziom przedszkola, czy walka małych chłopców w piaskownicy o łopatkę, to już jest pierdolony żłobek specjalnej troski! To nie jest Polska! Zagnieździły nam się tu jakieś obce potwory i zdaje im się, że na naszej krzywdzie zbudują sobie gniazda. Ale to nie są orły, więc niech wypierdalają z mojego kraju!


3 komentarze:

  1. Ulu, mowisz, parudziesieciu osilkow . Nikt nawet nie wie, jaka to sie szukuje sila. Obserwuje ich na necie, maja pare tysiecy stron, w kazdym miescie, miasteczku, sa ukryci. Nienawidza,sa agresywni , smierc. To nie sa zarty. Teraz maja nowa pozywke-po starterze (obcy-obcy) na stol wjechalo danie glowne- Zydzi(nasi obcy) Mieszkam w UK, mijam tych facetow codziennie, widze ich strony, ich jadowite wpisy .Niespelna dwa miesiace temu odbyla sie w Londynie Wielka debata Polonii, zalaczam ci film do pobrania - prosze- obejrzyj ,Przyechalo 9 tuzow prawicy, wlaczajac ksiedza, redaktorow telewizyjnych i poczytnych gazet . Bylo pareset osob . https://www.youtube.com/watch?v=aOSP4bJsPzI Ja jestem zalamana. Brunatne cos ma jeden cel- zburzyc, bo w ostatnim panelu- 'co dalej z Polska' - juz pomyslu zadnego nie bylo, samo pierdolamento. Posluchaj tego . Pozdrawiam. Ulka

    OdpowiedzUsuń

Putinada polska i gestapo w akcji. ( Tekst z dnia 8 sierpnia 2020 roku)

  Wczoraj zamęczyłam WAS niezwykle długim i nudnym przemówieniem nieprezydenta. Dziś będzie krótko. Po ostatniej nocy, koń jaki jest, każ...