poniedziałek, 12 marca 2018

Bardzo ważna sprawa. ( Tekst z dnia 12 marca 2018 roku)


Drodzy Państwo. Bardzo rzadko wrzucam tego typu posty na moje grupy, jak i na własny, prywatny mur. Ale uznałam tę sprawę na tyle ważną, by zwrócić się do Państwa z apelem.
Często narzekacie, że otaczająca WAS rzeczywistość WAS przerasta i przeraża, że nie potraficie się w niej odnaleźć i czujecie się bezsilni. Pojedynczej jednostce trudno jest wcielić w życie jakiekolwiek skuteczne działanie. Ale to nie znaczy, że w ogóle nie da się nic zrobić, że musimy się biernie przyglądać, jak inni urządzają nam świat na własną modłę.
Jeśli macie ochotę zrobić coś dobrego dla kraju i przyszłych pokoleń, zawsze znajdziecie właściwy sposób.
Wczoraj dostałam informację, którą pozwoliłam sobie skopiować i przedstawić poniżej. Dotyczy ona pewnego projektu, który mi się podoba i który popieram. Serdecznie zapraszam Państwa do czynnego udziału. Nie mogąc osiągnąć od razu celów, na których nam zależy, czasami musimy obrać trudniejszą i nieco dłuższą drogę. Ważne, by posuwać się do przodu choćby po centymetrze. Może wtedy poczujemy się mniej przegrani i mniej bezsilni.
Treść wiadomości:
Dzień dobry, wspólnie z Kulturą Niepodległą organizujemy obywatelski Komitet Obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W związku z tym poszukujemy lokalnych koordynatorów wydarzeń z tym związanych. Proszę o przesłanie tej informacji swoim znajomym. Dla zainteresowanych - więcej informacji w FB grupie Tropami Niepodległości oraz na www.tropaminiepodległości.pl oraz 

www.narod-sobie.plDrugą niezwykle ważną dla mnie wiadomością jest projekt powstania mediów Obywateli RP. Jak wiemy, na media publiczne nie możemy liczyć, bo karmią nas ohydną, wulgarna propagandą. Media prywatne gonią za sensacją, która podbija oglądalność. Jest bardziej wiarygodna od publicznej, lecz jednocześnie bardziej zainteresowana organizowaniem politycznych nawalanek przekazywanych na żywo, niż opowiadaniem się po stronie prawdy. My obywatele, musimy mieć wreszcie własne media, a w przyszłości także własną agencję rankingową przeprowadzającą rzetelne sondaże, choćby przed lokalami wyborczymi.
Bardzo wiec, bardzo uniżenie wszystkich Państwa proszę o finansowe wsparcie tych mediów. Więcej w tej sprawie powie WAM lider Obywateli RP. Paweł Kasprzak pod adresem:
https://zrzutka.pl/vee6fu
Drodzy Państwo. Dość już gadania. Czas zabrać się za realne działanie. Może nie musi to być od razu przyjazd do Warszawy z kosami i siekierami. Może wystarczy tylko rzetelna informacja, dobra edukacja i SOLIDARNOŚĆ wszystkich, którzy pragną naszą Ojczyznę wstawić z powrotem na tory postępu, rozwoju i nowoczesnej demokracji. Czas już wyznaczyć kolejną datę w historii, która odwróci złe wiatry historii. 
Pozdrawiam i czekam na Państwa życzliwa reakcje w tych dwóch niezwykle ważnych sprawach. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...