czwartek, 12 kwietnia 2018

Wzywam do nieposłuszeństwa! ( Tekst z dnia 13 kwietnia 2018 roku.)


Drodzy Państwo! PIS w panice! Już nie udają praworządności. Uchyla immunitety posłankom i posłom tylko za to, że mają odwagę mówić im prawdę prosto w oczy. Odkopują stare i już zamknięte dochodzenia prokuratorskie, by stworzyć ogólne wrażenie, że członkowie opozycji wszyscy, jak jeden mąż, są uwikłani w działalność przestępczą. Zabraniają obywatelom uczestnictwa w obradach sejmu, jeśli zaprasza ich opozycja, a upolityczniona policja atakuje zwykłych ludzi na chodnikach blokując swobodne poruszanie się.
Wiem, że nie lubicie polityków i wielokrotnie WAS zawiedli. Ale nie brońcie ludzi, brońcie honoru posłów Rzeczpospolitej, których się obraża w niewybrednych słowach, a potem dodatkowo zabiera immunitety i straszy sądem, że o karach pieniężnych za uczciwe wykonywanie mandatu nie wspomnę.
Nadszedł już chyba czas, by wziąć sprawy we własne ręce. Nie możemy dłużej pozwolić, by z Trybunału Konstytucyjnego robiono kabaret, z ministerstw kanały przerzutowe pieniędzy podatników, a z Parlamentu cyrk! Państwo PIS jest tragikomedią, która skończyć może się tylko źle!
Nadchodzi koniec tygodnia. Wielu z nas ma wolną sobotę i niedzielę, a wielu może wziąć także urlop. Powinniśmy wszyscy pojechać do Warszawy bronić swoich przedstawicieli, którzy są represjonowani za nic. Jeśli tego nie zrobimy, za chwilę będą mogli każdego aresztować i oskarżyć, a w Sejmie zostanie mam tylko to...chciałam powiedzieć bydło, ale ilekroć mam pokusę porównać PISbande do zwierząt, czy to do stada wilków, hien, żmij, glist, karaluchów a nawet wszy, zawsze nachodzi mnie litość nad tymi zwierzętami, które w niczym sobie nie zasługują na takie porównanie.
Powinniśmy iść pod Sejm i żądać, by tak zwana większość dobrowolnie złożyła mandaty, a jeśli nie będzie chciała tego zrobić, powinniśmy ją do tego zmusić! Uda się to tylko wtedy, kiedy się zjednoczymy i będzie nas zbyt wielu, by ta tchórzliwa władza odważyła się użyć przeciwko nam policję. Czas skończyć już rządy żenady i wstydu. Naszym obowiązkiem jest pozostawić nasz kraj w lepszym stanie, niż go zastaliśmy. My niestety milczymy widząc, jak nasza Ojczyzna się cofa. Wzywam WAS: Wszystkie organizacje walczące o demokrację, a także zwykłych, niezrzeszonych obywateli, do stawienia oporu! Wzywam WAS, byście przepędzili ludzi, którzy pohańbili mandat posła, a byście stanęli murem za posłami opozycji. Byście byli ich większością i ich konwojem! Wykorzystajcie ten moment, kiedy PIS jest słaby, zwaśniony wewnętrznie i nieprzygotowany na zmasowany atak. Nie pozwólcie im, by znów wyrównali szeregi i przygotowali się do walki z nami.
To my mamy rację, to my działamy zgodnie z prawem i Konstytucją. Idźmy po swoje, bo nie mamy się czego bać! Musimy odbić Polskę z rąk tych ohydnych karykaturalnych polityków. Dziś jeszcze wszystko zależy od nas, ale w każdym momencie możemy stracić ostatnią szansę na powrót do normalności.


1 komentarz:

  1. Urządźmy im POLSKĄ WIOSNĘ LUDÓW tak, ażeby dla oligarchów z PiS objawiło się to jako „JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA”…

    OdpowiedzUsuń

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...