sobota, 8 lutego 2020

Zwykły kawałek papieru... ( Tekst z dnia 8 lutego 2020 roku.)


Po co ja to oglądam?! Chyba żeby mi piana z gęby leciała w poczuciu bezradności! Chuj Nowacki z Olsztyna właśnie obraził sporą część Polaków. Powiedział, że występuje w imieniu 80% społeczeństwa. No kurwa, to chyba tylko niemowlaki i dzieci w wieku przedszkolnych nie popierają PiSu? Czasami mam wrażenie, że biegam nago po ulicy Marszałkowskiej i krzyczę, ale mój głos jest dla ludzi niezrozumiały i wszyscy na mnie patrzą, jak na idiotkę, bo dostrzegają tylko to, że jestem goła.
Szlag mnie zaraz trafi!
Sędziowie z Olsztyna!, trzeba było gnoja zamknąć, okupować salę posiedzeń, zamówić pizze, a jego trzymać o wodzie i głodzie. Albo przynajmniej odmówić orzekania do czasu, kiedy szmata osobiście podarty dokument przepisze, pozbiera podpisy i wyśle gdzie trzeba. Nie ma w WAS żadnego wkurwienia?!, żadnej desperacji? Wiele osób mówi, że WAS podziwia za odwagę wyrażenia własnego zdania. Ja, jeśli WAS za coś podziwiam, to chyba tylko za tę zimną krew i spokój, bo mnie by trzeba zaserwować valium i mnie związać żebym mu nie nie splunęła w twarz.
Nigdy nie myślałam że w Polsce jest tylu sprzedawczyków i szmat pozbawionych honoru. Otwieram szeroko oczy, widząc takiego mentalnego potwora, jakim jest sędzia Nawacki. U polityków mnie to już właściwie nie dziwi, zawsze wiedziałam, że tacy są, że taki jest ich zawód. Ale żeby sędzia!, strażnik prawa!, wykształcony!, znający konsekwencje!, zaprzysiężony w imieniu Rzeczpospolitej!? Żeby tak dla kariery, dla kasy, zapomnieć o elementarnej przyzwoitości...
Te kurwy mają Polskę za nic, po prostu za nic.
Ale cóż, kiedy opluwano Rzeplińskiego postanowiliśmy milczeć i nie używać zbyt ostrych słów, kiedy Duda ułaskawił krwawego karła Nikolaja Jeżowa, podśmiewaliśmy się w duchu, kiedy na prezesa telewizji wybrano zmartwychwstałego Goebbelsa liczyliśmy, że nie będzie tak źle, że przecież żyjemy w Europie.
Nie sprzeciwiliśmy się skutecznie zniszczeniu Trybunału Konstytucyjnego, a wychodzących na ulice KODowców traktowaliśmy trochę jak folklor, z przymrużeniem oka. Nie poszliśmy z Obywatelami RP protestować przeciwko miesięcznicom smoleńskim, bo nam się to wydawało niesmaczne i mogło zranić czyjeś uczucia.
Przeciwko faszystowskim manifestacjom, nie nie przeciwko podwyżce masła czy wódki, a przeciwko faszyzmowi, opór stawiała garstka zdesperowanych kamikadze.
Tego narodu, który obalił komunizm już po prostu nie ma, albo zostały z niego niedobitki. Pozostały tylko żarłoczne hieny żerujące na ciele dogorywającej Ojczyzny, które wprawdzie udają, że ich PiS denerwuje, ale tak naprawdę na gadaniu się kończy. To społeczeństwo czynnie uczestniczy w rozkradaniu państwa. Zasiłki na piękne oczy, trzynastki, czternastki, jeszcze większe obniżenie wieku emerytalnego obiecywane przez prezydenta. Może tak w ogóle po skończeniu szkół i studiów od razu idźmy na emeryturę. A pieniądze? Pieniądze przecież rząd ma i da, dopóki złota w skarbcu wystarczy.
Macie racją PIS jest dla społeczeństwa stokroć lepszy niż PO. Platforma trochę kradła, ale tylko dla swoich, PIS szabruje pełnymi garściami, ale chociaż się z WAMI dzieli...
Powiecie, że po raz kolejny wpadam w panikę, a przecież jakoś 5 lat przeżyliśmy i nikomu nic się nie stało... Ale zwróćcie uwagę na to, że z instytucji demokratycznych trzyma się jeszcze Sąd Najwyższy. Za dwa miesiące, jeszcze przed 10 maja, PIS przejmie i ten trybunał. I nikt już nie sprawdzi, czy wybory były uczciwe, a jakiś postawiony na stanowisku prezesa kacyk, będzie mógł podrzeć protokół wyborczy, jeśli nie będzie on zgodny z linią partii, która mu ten stołek dała.
W tej chwili chodzi mi po głowie tylko jedno, jak tę bandę sprowokować, jak sprawić, by użyła siły wobec sędziów. Może jak się zaczniemy prać po gębach na ulicy, to coś do nas dotrze. Czy naprawdę musi zginąć parę osób, czy naprawdę bez krwi i ofiar nic nie potrafimy zrobić. Czy nie umiemy żyć w spokoju, bo wszystkim bohaterom już wystawiliśmy pomniki i potrzebujemy nowych?
Ludzie! Jak długo pozwolicie się poniżać, decydować za WAS, drzeć Wasze życie w świetle kamer jak kawałek papieru?1 komentarz:

  1. Pisotłuki już z niczym i nikim się nie liczą. To może oznaczać tylko ich koniec. Dziwi mnie tylko to, że jeszcze tak wielu rodaków ich popiera i nie widzą nic złego w tym, że mściwa banda Don Kurduplone niszczy ich kraj

    OdpowiedzUsuń

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to będzie? ( Tekst z dnia 3 lipca 2020 roku.

Wiecie o czym marzę każdego dnia? Marzę tym, że przyjdzie taka chwila, kiedy będę już mogła napisać pożegnalny list do cykora, że to, od cz...